Tanio skóry nie sprzedam

03595fd911a2721e77af1ef127af09b7.gif
 
@Madzer



jak nie ma kaczki to nie nadrabiaj za niego, dopiero w wynikach z UFC napisałem że nie będę musiał patrzeć na morde Jonesa, a tu wchodze na skóre i morda prawie na cały monitor:-)(masz wyczucie:-))
 
Greg Jackson do JBJ tuż po przerwaniu walki lol



http://www.twitvid.com/CC7Q9
 
ja nie widizalem jeszce (pewnie bylo w wynikach, gdzie nie sprawdzam komentarzy bo generalnie to 20 stron komentó typu "fuck", "haha moj typ wszedl" etc)



w kazdym razie moja i tak niska opinia o Jonesie jako czlowieku zmalala jeszce bardziej
 
No zajebiste :-). Ma troszke problemy z podniesieniem nogi ponad kolano, ale to przecież dzieci, fajny pędzel :)
 
@Pervert
tak. bo w UFC TV możesz sobie wybrać różne ujęcia z kamer, które chcesz oglądać i wybrać źródło dźwięku, np. tylko narożnik Jonesa lub Machidy
 
Hehehe... Nie wiem jak wy ale dla mnie Jones jest fenomenalny pod kątem walk ale w wywiadach to ciągle mi się wydaje jakby mówił wyuoczone teksty ale ,,poprawne politycznie". W końcu to biznes a fani to kasa. I mi osobiście bardzo nie podobało się jak zrobił Lyoto jak sędzia przerwał.. nie puszcza się tak osoby które odpłynęła. Trochę szacunku.
 
Back
Top