Tanio skóry nie sprzedam

Adib, podaj maila, to ci wyślę link - tutaj mi nie akceptuje ;/



Edit: W takim razie, już nieaktualne.



No mi nie akceptowało, pewnie już jestem na liście Automata... ;)



Dzięki za poradę na przyszłość, Cactus



373865_10150468653020839_39228950838_8339213_887674911_n.jpg
 
Jak nie można, jak można? Trzeba najpierw wklepać posta z samym tekstem, a potem w edycji dodać link :)



http://www.wgrane.pl/a18a066ea350f0bec0c71a9403938e30



Tych na YT nie można odtworzyć, tu masz całość w jednym wideo.
 
kilka osób ze świata MMA o tym co chcieliby dostać pod choinkę:)







a co Wy byście chcieli na gwiazdkę, jaką walkę i jej rezultat?:)
 
Co Jones sobie życzył, bo nie do końca zrozumiałem (coś o zdrowiu dla przyjaciół?? czy w ogóle coś innego?) - z góry dzięki :-)
 
Dzięki, czyli w swoim stylu :-) (ps. ja w sumie też o zdrowiu dla rodziny i siebie + więcej motywacji do działania)



Ps. W nagrodę masz kilka przeróbek:



Nog-bus-shoop.jpg




18816058.jpg




scaled.php
pulpficton.jpg
wklfdw.jpg












+ skutek potyczki z Heldem:
 
Były bokserski mistrz świata WBC i WBA Ricardo Mayorga

(W tym wywiadzie jest tyle nienawiści do MMA, że brzmi to wręcz komicznie :D )

Sportbox.ru: - Co sądzisz o MMA?
Ricardo : - MMA nie jest dla prawdziwych mężczyzn. MMA wymyślił pedał, który chciał się potarzać z drugim facetem.

- Dlaczego więc podpisałeś kontrakt na walkę w MMA?
- Bo nie miałem w planach żadnej dużej walki bokserskiej, a poza tym były to łatwe pieniądze, gdyż skończyłem tego pedałka Dina Thomasa w ciągu dwóch rund.

- Jak oceniasz obecną sytuację w wadze ciężkiej?
- W wadze ciężkiej jest źle, wygrywają tylko Kliczkowie. Być może będę musiał zjeść dużo wieprzowiny i przejść do tej kategorii by walczyć z ciężkimi.

- Co sądzisz o rosyjskich bokserach? Znasz Wałujewa i Powietkina?
- Wałujew wygląda jak goryl. Jego miejsce jest w zoo, a nie w ringu

żródło: http://ofsajd.onet.pl/faceci/chcial-sie-potarzac-z-innym-facetem-i-wymyslil-mma,1,4964082,artykul.html
 
nie wiem czy było :







- Dlaczego murzyn ma przewage nad białym podczas walki MMA



- bo walczy u siebie, w klatce
 
The bottom line is that the MMA fight between boxing great Ricardo Mayorga and Din Thomas has been cancelled. The reason? Don King Productions (yep, led by the guy with the interesting hair) was granted a motion for injunctive relief in its plea against Shine Fight Promotions. Namely, Mayorga is under contract with King and Judge Marc Gold of Broward County, Florida ruled that Shine Fights couldn't promote the boxer due to his exclusive three year contract with King.







Do walki nie doszło została odwołana :)
 
Back
Top