Tanio skóry nie sprzedam

637d5ea6ddf33fcc3895be413017f.gif
 
O tym filmiku od Ruffa cały dzień w radyjku trąbią. Rzecznik praw dziecka sie wypowiedział , a i pały sie ojczulkiem chyba zajęły/zajmą
 
@Ruff Ryder
Hahahahaha mimo, że brechta z tego to jednak z drugiej strony patologia, co ten małolacik będzie robił za 5 lat np., jak już tak go uczą.
 
O tym dzieciaku było przed chwilą na polsacie.



Czepiaja się,a ojciec małego od dziecka MMA uczy :) Moglibyśmy miec kiedys z nigo pocieche. Może to nawet Venom'a mały :D
 
Bez przesady... Taki żart,dla Ciebie widać nie śmieszny.



Jeśli dobrze widzę to jestem w temacie "Tanio..." a więc pewne rzeczy trzeba traktowac z przymrużeniem oka.



.
 
Imo to jak go wychowuje koleś to niczyja sprawa do czasu jak coś się nie stanie, także ja bym odpuścił dramę. Nie lubię jak wszyscy wpychają nos w nieswoje sprawy po kilkuminutowym filmie. Mam kumpla, który żył w podobnym jak nie gorszym domu (ojciec w pierdlu i w ogóle chore jazdy) i jakoś wyszedł na ludzi (mimo iż swoje nabroił).
 
hahah ojciec debil, ze to wrzucil. Tak w ogole to widziałem dzieciaków przepraszam bachorów albo zwierzęta co się podobnie zachowują a są niby na pokaz z dobrych domów. Jak 5 czy 6 latek uzywa przekleństw to raczej ich się w przedszkolu nie nauczył tylko słyszał to od starych.
 
Back
Top