Tanio skóry nie sprzedam

Nie widziałem chyba nie był wart publikacji lub zawarte w nim najprawdziwsze prawdy nie umywały sie do rzeczywistości skoro tak szybko zniknął :-)
 
Nie wiem czy nie będzie usunięty mój post, ale może to zdążysz przeczytać... :D Tytuł to "Murzyn też potrafi". Pisał o czarnoskórych mistrzach UFC, o wypowiedzi Mayweathera o tym, że tylko biali mogą odnieść sukcesy w MMA, że mma wymaga więcej myślenia i kreatywności niż w boksie i dlatego murzyni mają mniej sukcesów xD
 
@Cactus
Dzięki za przekazanie nowych mądrości Kokosa. Teraz nie dziwię się dlaczego tak szybko temat został usunięty coraz bardziej koks zaczyna przesadzać w swoich pseudoartykułach...
 
ale wniosek był jednak że to nieprawda bo mamy silve, jonesa itd czyli czarni w mma są jednak dobrzy ale nasz redaktor używał sformułowania MURZYN- z tego co pamietam art sie nazywał "Murzyn też potrafi..."



ale to jest B A Ł W A N!!!
 
Hehehe czyli jak dobrze rozumuję to koks napisał artykuł i w końcowej fazie sam sobie zaprzeczył odnośnie treści tam zawartych? :D Nie no kurdę mistrz :D
 
Panowie to jest cyrk z tymi jego artykułami :)



siedzi ziomal napisze jakiś shit, doda zdjecie i mysli, że jest super...



do tego jest NIEZNISZCZALNY!!!
 
On tym się nie przejmuje i tak kiedyś trafi na główną. A tak na poważnie to wszystko okey jak piszę swoje bezsensowne artykuły o byle czym, bo można się z tego pośmiać i humor się poprawia ale jak uderza w takie klimaty jak opisaliście to wyżej no to sorry ale przeginka, jak pójdzie dalej tym tropem to wydaje mi się, że Redakcja poczęstuje go bananem :D
 
@up dzięki za prawdy nie objawione redaktora Kokosa



Już sam dobór tytułu był nad wyraz nieszczęśliwy,



a zawarte nim informację to jakiś megabzdet :-)



Shame_on_you_Mr_Bush_by_kasovitz.jpg
 
Tym tokiem rozumowania - Anderson Silva jest biały, Jon Jones jest biały, Cain Velasquez też (no JDS musi być biały! chuj ze w Brazyli same mieszańce z europy i ameryki płd). Rampage jest potomkiem żydów, Kurwa mać Diaz jest geniuszem (bo musi być żeby odnieść sukces!) A i cała waga lekka to sami biali kolesie (Melvin Guliard to ukryta opcja volksdeutsch'owa), BJ PENN typowy białas, budowa ciała, czaski, no wykapany francuz! TAK TO MUSI BYĆ RACJA !



EDIT: Phil Davis jest azjatą, bo ma genialną techikę. Jego płaska dupa i skromne uda są najlepszym tego świadectwem.
 
Odpowiedź Alfa(z grapler info)







Maciej Glabus nie pozostał dłużny na obelgi • El Testosterona •



Widzę, że pan frajerman szuka szans teraz w niższej kategorii wagowej. Zapraszam na darmową lekcję do Poznania. Ludzi odpowiedzialnych za PR w/w osoby proszę o używanie słów których znaczenia teścik będzie rozumiał bo nie sądzę iż terminologia kloszard była mu dotychczas znana. Sale Ankos Zapasy i Berserkers Team Poznań są na jeden sparing a raczej na jedną lekcje otwarte. O moim ewentualnym odklepaniu poinformuje Irka Bielenika i wspólnie z nim ucałujemy stopy nędzarzowi przed kolejnym marnym występem na którejś z gal. Kloszardzia garda czeka na pyskatego knura.
 
Mariusz Pudzianowski w sądzie będzie dochodził swoich praw. Popularny "Pudzian" zamierza podać do sądu Mirosława Okińskiego, swojego byłego trenera.






Na swojej stronie internetowej były strongman, a obecnie zawodnik MMA informuje:



"W odpowiedzi na pomówienie zawarte w poniższej wypowiedzi Pana Oknińskiego dotyczące mojej osoby: >> Zaczął brać z powrotem sterydy, chociaż tłumaczyłem mu, że po testosteronie gęstnieje krew, przez co tlen wolniej dostarczany jest do mięśni, co z kolei powoduje kłopoty wydolnościowe. Ciężko jest dobrze dotlenić 130 kg mięśni przy gęstej krwi. Było to jednak gadanie do pustej ściany<< - informuję że sprawa ta znajdzie swój finał w Sądzie w przeciągu kilku dni.



Mogę się poddać badaniom antydopingowym w każdej chwili w terminie wyznaczonym przez sąd i nie pozwolę sobie na takie bezpodstawne oszczerstwa pod moim adresem".






Źródło: Ofsajd.pl
 
Widzę Miruś dalej pluje jadem i zawiścią :D Ja rozumiem że dla wielu jest to autorytet, a przede wszystkim ambasador tego sportu, ale załatwiając swoje prywatne żale poprzez media ośmiesza nie tylko siebie ale także osoby które stają za nim murem próbując go bronić.
 
Back
Top