Tanio skóry nie sprzedam

ezgif.com-resize_28.gif
 
Czemu ten pojeb Jabłonowski ciagle ubiera sie jakby był żołnierzem a gówno z wojskiem ma wspólnego ?! jak mnie to wkurwia niesamowice.

@Olos przez te filmiki mój rak dostał nowego raka :lol:

Facet wkręcił sobie do głowy, że wychowali go w lesie żołnierze podziemia antykomunistycznego co z resztą zostało już dawno obalone. Wiecie co jest najgorsze ? Że ubierze sobie mundur, naszyje emblematy Polski Walczącej czy Śmierć Wrogom Ojczyzny i pierdoli takie głupoty, że to sie w głowie nie mieści a matoły go słuchają nie mając w ogóle pojęcia o czym on mówi bo to przecież "wielki patriota i Polak wychowany przez Żołnierzy Wyklętych"
 
http://wyborcza.pl/osiemdziewiec/7,...-opuszczam-moj-lez-padol-polske-na-stale.html
Na początku chciałem to wrzucić do działu "Polityka" ale stwierdziłem, że to kurwa nadaje się tylko do "Skóry". Artykuł na poziomie tego w którym gościu wysmarował się pastą do butów i udawał Murzyna, licząc na to, że zostanie zbesztany przez Polaków, ale mu nie wyszło.
Dla zachęty powrzucam co ciekawsze fragmenty:
Jechaliśmy z koleżanką na weekend do Berlina. Siedziała cicho z tyłu i nagle wypaliła: "Wiecie, że przez trzy dni będziemy wolni?. Łzy napłynęły mi do oczu
Gdy przejdziesz pieszo na czerwonym świetle, dostaniesz mandat. Państwo traktuje mnie, jakbym była totalną kretynką, która nie umie zobaczyć samochodu na jednokierunkowej ulicy. Na całym świecie w miastach można przechodzić na czerwonym świetle, oczywiście na własne ryzyko, tylko w Polsce zaraz zjawi się policjant i wystawi mandat.
Albo – skąd się bierze smog? Ja pierdolę! Wyrzućcie z miasta samochody, które nie mają przeglądu, te diesle z wyciętymi DPF-ami [filtr cząstek stałych, którego czyszczenie i wymiana są kosztowne – przyp. red.]. Na Zachodzie się je holuje na parking i albo instalacja filtra, albo do widzenia. To naprawdę nie jest takie trudne.
A nie boicie się niemieckiego multi-kulti? Miliona uchodźców sprowadzonych przez Merkel?
Dagna: Bardziej się boję polskiej ksenofobii. Dla mnie straszne jest to, że 11 listopada wyjeżdżam z Warszawy, ze swojego miasta. 11 listopada nie czuję się bezpiecznie. To powinno być święto narodowe, a do głowy by mi nie przyszło, żeby tego dnia wyjść z domu.

UWAGA: Artykuł powoduje natychmiastowego raka. U mnie po jego przeczytaniu pod pachą natychmiast pojawił się 5-centymetrowy guz pod pachą. Czytacie na własną odpowiedzialność.
 
http://wyborcza.pl/osiemdziewiec/7,...-opuszczam-moj-lez-padol-polske-na-stale.html
Na początku chciałem to wrzucić do działu "Polityka" ale stwierdziłem, że to kurwa nadaje się tylko do "Skóry". Artykuł na poziomie tego w którym gościu wysmarował się pastą do butów i udawał Murzyna, licząc na to, że zostanie zbesztany przez Polaków, ale mu nie wyszło.
Dla zachęty powrzucam co ciekawsze fragmenty:





UWAGA: Artykuł powoduje natychmiastowego raka. U mnie po jego przeczytaniu pod pachą natychmiast pojawił się 5-centymetrowy guz pod pachą. Czytacie na własną odpowiedzialność.
Kyrie elejson..dlaczego dopiero z końcem czerwca?
 
http://wyborcza.pl/osiemdziewiec/7,...-opuszczam-moj-lez-padol-polske-na-stale.html
Na początku chciałem to wrzucić do działu "Polityka" ale stwierdziłem, że to kurwa nadaje się tylko do "Skóry". Artykuł na poziomie tego w którym gościu wysmarował się pastą do butów i udawał Murzyna, licząc na to, że zostanie zbesztany przez Polaków, ale mu nie wyszło.
Dla zachęty powrzucam co ciekawsze fragmenty:





UWAGA: Artykuł powoduje natychmiastowego raka. U mnie po jego przeczytaniu pod pachą natychmiast pojawił się 5-centymetrowy guz pod pachą. Czytacie na własną odpowiedzialność.
Mam parę słów dla nich na drogę:
 
Do pełnego art. dostępu nie mam, pomyślałem - pewnie nic nie tracę. Ale przeczytałem notkę i już wiem, że nic nie straciłem:
"Aleksandra Z.(ur. w 1992 r.) – z wykształcenia filolożka. Copywriterka, żurnalistka po godzinach."





 
Całe szczęście nie mam wykupionej prenumeraty i nie muszę czytać :)

Do pełnego art. dostępu nie mam, pomyślałem - pewnie nic nie tracę. Ale przeczytałem notkę i już wiem, że nic nie straciłem:
"Aleksandra Z.(ur. w 1992 r.) – z wykształcenia filolożka. Copywriterka, żurnalistka po godzinach."




To ciekawe, bo na kompie miałem dostęp do całego wywiadu bez żadnego abonamentu a na telefonie mam dostęp tylko do fragmentu.
 
Mam nadzieję że zrozumiałeś przekaż KSW?
Chyba coś w stylu: włączyliśmy transmisje godzine po czasie, ale sprawdźcie sprzęt a potem narzekajcie. Z tym, że tutaj odpowiadał ktoś z ich pakistańskiej placówki, a nie sam włodarz . :kis:
 
http://wyborcza.pl/osiemdziewiec/7,...-opuszczam-moj-lez-padol-polske-na-stale.html
Na początku chciałem to wrzucić do działu "Polityka" ale stwierdziłem, że to kurwa nadaje się tylko do "Skóry". Artykuł na poziomie tego w którym gościu wysmarował się pastą do butów i udawał Murzyna, licząc na to, że zostanie zbesztany przez Polaków, ale mu nie wyszło.
Dla zachęty powrzucam co ciekawsze fragmenty:





UWAGA: Artykuł powoduje natychmiastowego raka. U mnie po jego przeczytaniu pod pachą natychmiast pojawił się 5-centymetrowy guz pod pachą. Czytacie na własną odpowiedzialność.
images
 
Back
Top