Tanio skóry nie sprzedam

18920597_1780287042234331_1017504723118613847_n.jpg
 
Ej, a jak to jest z pyta.pl? Oni się przecież pokłócili i ten farbowany(Jaok) od nich odszedł, pyta po tym stała się gównem i co? Nagle się znowu zeszli?

Ktoś coś wie na ten temat?
Przecież teraz jest tylko Jaok. Meru kręci i jakiś drugi nowy na nawijce.
 
Jakby mieli dobry dostęp do zdrowych produktów spożywczych, to nie ma opcji żeby przez rok ktokolwiek padł, nawet bez lekarza na miejscu.

Chyba, że im wirusa podrzucą :goldi:
Po to są takie szczepienia jak dur brzuszny czy wzw a bo nie każdy na świecie ma dostęp do"zdrowej żywności" więc argument słaby.

Zresztą w tym ruch głównie chodzi o szczepienia dzieci przeciw chorobom zakaznym ktore nie wiele mają wspolnego z przenoszeniem przez żywność. Mało który z tych "mądrych" zdaje sobie sprawę że powiklania po takiej odrze są jakieś 100 000 razy czestsze niż po szczepionce.
 
320726_antyszczepionkowcy.jpg


@TYTUS haha coś dla Ciebie :D
Równie dobrze można pójść w inną skrajność. Wioska 1000 uczestników karmić GMO na maksa pryskanym pestycydami herbicydami i testować na nich nowe leki i szczepionki. CIEKAWE KTÓRE 1000 OSÓB BY PRĘDZEJ UMARŁO ? antysczepionkowcy czy stworzona przezemnie grupa. NIE OGLĄDAŁBYM WCALE BO SZKODA CZASU NA OCZYWISTE EFEKTY.
 
Jakby mieli dobry dostęp do zdrowych produktów spożywczych, to nie ma opcji żeby przez rok ktokolwiek padł, nawet bez lekarza na miejscu.

Chyba, że im wirusa podrzucą :goldi:
Widzisz obecni ludzie są już tak zindoktrynowani , że nie wierzą w to iż w normalnych warunkach człowiek bez szczepionki przeżyje. No banda j@banych idiotów. A jak żyli nasi dziadkowie a często nasi rodzice ?
 
Nie szczepie, ale mało ludzi się szczepi na grypę?
I chorują jak chorowali. Grypa ,pnemosroki i inne wirusy cały czas mutują i tworzą nowe szczepy.
Nie masz nic ciekawego do wniesienia w ten temat nie pisz. Pozdro:mamed:
 
I chorują jak chorowali. Grypa ,pnemosroki i inne wirusy cały czas mutują i tworzą nowe szczepy.
Nie masz nic ciekawego do wniesienia w ten temat nie pisz. Pozdro:mamed:
Skąd ty wiesz, że akurat ci zaszczepieni chorują?
 
Skąd Ty wiesz, że akurat ci zaszczepieni chorują?
Widzę interesuje się takimi tematami i rozmawiam z ludźmi. Mogę powiedzieć tyle , że szczepionka na grypę i pneumokoki ( szczególnie pneumokoki) to jedna wielka lipa. Utwierdzam się w tym od momentu gdy pewna Pani doktor to powiedziała.
 
Widzę interesuje się takimi tematami i rozmawiam z ludźmi. Mogę powiedzieć tyle , że szczepionka na grypę i pneumokoki ( szczególnie pneumokoki) to jedna wielka lipa. Utwierdzam się w tym od momentu gdy pewna Pani doktor to powiedziała.
Z ta grypa to oczywiście może być racja, nie napisałem, że nie. Ale jak można by było się nie zaszczepić na jakieś gówna afrykańskie jadąc do murzynow?
 
Z ta grypa to oczywiście może być racja, nie napisałem, że nie. Ale jak można by było się nie zaszczepić na jakieś gówna afrykańskie jadąc do murzynow?
No ok. Szczepienia podstawowe OK lub na choroby tropikalne w razie wyjazdu. Ale na tym bym poprzestał. To co wstrzykują nam i naszym dzieciom do jeden wielki ? Dowiemy się o skutkach tego za jedno góra dwa pokolenia. Kończmy ten temat.Pozdro.
 
GMO na maksa pryskanym pestycydami herbicydami
GMO stosuje się miedzy innymi po to by ograniczyć opryski ale ok.
Tematu szczepionek nawet nie będę zaczynał bo w końcu i tak się kończą antyszczepionkowcom argumenty i zaczynają pyskówkę, a tylko traci się czas. Szczególnie w internecie. Inna sprawa, że zgodzę się z tym iż do szczepionki przeciwko wirusowi grypy należy podchodzić trochę inaczej ze względu na specyfikę tego wirusa. Co do linku odnośnie hiszpanki to głupoty na tym blogu ale j.w.
 
GMO stosuje się miedzy innymi po to by ograniczyć opryski ale ok.
Tematu szczepionek nawet nie będę zaczynał bo w końcu i tak się kończą antyszczepionkowcom argumenty i zaczynają pyskówkę, a tylko traci się czas. Szczególnie w internecie. Inna sprawa, że zgodzę się z tym iż do szczepionki przeciwko wirusowi grypy należy podchodzić trochę inaczej ze względu na specyfikę tego wirusa. Co do linku odnośnie hiszpanki to głupoty na tym blogu ale j.w.

Ja w tym temacie nie pyskuję. Nie jestem antyszczepionkowcem , raczej jestem za tym by nie popadać w obłęd przymusu szpilkowania ludzi nieznanymi substancjami które za pomocą przymusu rządowego aplikują nam koncerny.Kojarzy mi się to z eksperymentami na ludziach i eksterminacją w Auschwitz. Tym bardziej że na ciągle widzę Bayer. Przyjmuje każdą rację bo w tym temacie wiele niejasności.
GMO także by zwiększyć plony. Zobacz na rzepak. Nie dość że GMO to jeszcze na maksa opryskiwany + na końcu suszony Rundupem.
 
No ok. Szczepienia podstawowe OK lub na choroby tropikalne w razie wyjazdu. Ale na tym bym poprzestał. To co wstrzykują nam i naszym dzieciom do jeden wielki ? Dowiemy się o skutkach tego za jedno góra dwa pokolenia. Kończmy ten temat.Pozdro.
Czyli lepiej wrócić do powikłań chorób wirusowych które już znamy od dawna...
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Podostre_stwardniające_zapalenie_mózgu
To jedno z wielu powikłań ale kilka osób nadal będzie twierdzić że to szczepionki szkodzą a prawda jest taka że dają o wiele mniej powikłań niż przechorowanie chorób na które można się zaszczepić.
 
Równie dobrze można pójść w inną skrajność. Wioska 1000 uczestników karmić GMO na maksa pryskanym pestycydami herbicydami i testować na nich nowe leki i szczepionki. CIEKAWE KTÓRE 1000 OSÓB BY PRĘDZEJ UMARŁO ? antysczepionkowcy czy stworzona przezemnie grupa. NIE OGLĄDAŁBYM WCALE BO SZKODA CZASU NA OCZYWISTE EFEKTY.
W ogole to szkoda czasu telewizje ogladac :deniro:
 
Back
Top