Tanio skóry nie sprzedam

http://www.maxim.com/hot100/2014



Głosujemy panowie, jest Arianny, jest Brittney, Ronda i Miesha oraz w pip innych.



Nawet jest Yvonne Strahovski ;)
 
Akurat ja też (trudno to powiedzieć) od WWE, potem przerzuciłem się na MMA. Za małolata, oglądając to w TV dla mnie to było mega. Kiedyś i tak było znacznie lepiej - więcej hardkoru. 20m klatki, drabiny, stoły, wszystko. Aż micha się ciezy, jak wspominam stare dobre czasy. Byłem tym strasznie podjarany, jak teraz np. UFC. Dzieciak inaczej wszystko odbiera, go nie interesuje to, ze to jets udawane, ale to, że kazda postać ma swój "scenariusz", może zdarzyć się wszystko. Pamietam, miałem jakieś 9 lat, nie potrafiłem jeszcze rozróżnić czy dana kontuzja jest prawdziwy, czy to storyline. Teraz całkowicie inaczej na to patrze. Można powiedzieć, ze całkowicie mijałem się z Brockiem - kiedyś nie za dobrze go pamiętem potem gdy Lesnar walczył w UFC, ja byłem już dobrą chwilę po skończeniu przygody z WWE, a jak już zacząłem śledzić UFC, było jakieś dwie gale po walce Lesnara z Alim, i Broch znowu jest w UFC. W USA wrestling cieszy się sporą oglądalnością - to w końcu jest show. Ludzie często wolą to, niż pójście do teatru, dzieciaki bardziej się nakrecają widząc takie rzeczy. W przyszłości, nie będę miał nic przeciwko, jak mój dzieciak będzie chciał takie coś oglądać ;)
 
Ja z WWF pamietam największych dominatorów czyli The Steiner Brothers :-)



tumblr_mwioiqOdY01sr9734o1_500.jpg
 
Ronda :D BRZYDAL!



Nawet Dżoana się załapała.







Zagłosowałem ale ani na Arianny ani na Britnej. Tylko Eva Mendes i Emma Watson!
 
@Def, widzę, że wspomienia z przeszłosci skłoniły CIę do zrobienia nowej sygny? :D Ja za czasów WWF byłem jeszcze szkrabem, więc znam je tylko z wideo ;)
 
Na TNT mówili na niego "Żądełko". Żądełko to również i mój idol wrestlingowy. Zawsze mu kibicowałem jak byłem mały :).
 
Jak bylem mlody to tez to ogladalem i rowniez bylem fanem Stinga, teraz omijam ten cyrk szerokim lukiem a jak slysze od kumpli ze oni tam nic nie udaja to az plakac mi sie chce :-)
 
A ja byłem fanem Jake Węża Robertsa i jaram się tym, że wczoraj się pojawił zdrowy i w dobrej formie. W "beyound the mat" opowiedziana jest historia Węża, zupełnie jak w kinowym Zapaśniku.
Tak, wiem, że oni udają. Ale jest wiele rzeczy, których UFC mogłoby się od swojego udawanego braciszka nauczyć.
 
eee tam najlepszy był Disco Inferno :-)



http://www.wwe.com/f/styles/photo_large/public/photo/image/2012/03/06_Dancing_Superstars.jpg
 
Grzechu



Racja ale to było już po tym jak ja to oglądałem hehe



Barnaba



Szef UFC nigdy nie ukrywał że szanuje Vince McMahona jako biznesmena i wizjonera oraz że śledzą ruchy WWF
 
Wielki mi big deal



After czy before



Podniósł mi się flow



Face demolation



Weź mnie na dancefloor



Zrobię ci hardcore



Tamten to asshole



Zero temptation



/2x



Come on







W realu gubię się



Jestem królową z bajki



Grandmatka truje mnie



Dziany że ho ho



Oldschoolowy Joe



O co kaman no



Nie rób tragetion



Dziany że ho ho



Oldschoolowy Joe



O co kaman no



Nie rób tragetion



Chcę zresetować się



Chcę egzaltować się



Jestem królową z bajki



Grandmatka truje mnie



Rolowanie blanta



Na backstage • u



Jakaś soda jakiś juice



/8x



Come on







W realu gubię się



Jestem królową z bajki



Grandmatka truje mnie
 
Back
Top