Tanio skóry nie sprzedam

Grzechu, powiem Ci coś ... BYŁO !!!
wink.gif





A to przepraszam :)




Co do Mieshy i Rondy, Ronda to pulpet na twarzy, tyle wam powiem :P


Było :-)
 
Grzechu, od tej strony Cię nie znałem :-) Czym Ci to drzewko zawiniło?





Jak można się jarać Mieshą i jej końską twarzą? Przecież na ulicy codziennie widać dziesiątki ładniejszych.


Miesha nie ma twarzy jak koń, Miesha ma twarz jak wiedźma!



Co do Mieshy i Rondy, Ronda to pulpet na twarzy, tyle wam powiem :P


:-)
 
6gc38j.jpg




oboz Juniora sie zachowuje jakby medycyna dopiero dotarla do Brazylii. #chaelsonnendiss
 
A znasz od jakiejś innej?
lol.gif


No pewnie:)







@Batman



Nie mam teraz czasu na szczęki:) Ale widzę, że pomysł się podoba. Według mnie ten optymizm jest znacznie przesadzony, ale zobaczymy jak to będzie :)
 
MMARzeszów ma już doświadczenie w tego typu akcjach. Choćby przypomnieć: https://www.facebook.com/MMARzeszow/posts/665128396845943 No, ale powiązania tego fanpejdżu z pewnymi osobami wyjaśniają nieco tę zawiść.
 
Uuuuu, widzę ktoś ma mega ból dupy do Rocksów o to, że są lepsi ;d nawet o podawanie wyników walk się przypierdalają ;d Sooooł maczur ;d
 
Co do "zarzutu" o podanie wyniku walki Daniela Omielańczuka, to aż brak mi słów, więc nie zamierzam się produkować. Wkleję tylko to, co zawsze odpowiadam:







ih6e.jpg
 
Czyli że doczepili się do "ś" ? Przed chwila skasowali post gdzie zamiast Świątek napisali Swiatek . Widocznie sie kapneli jakich idiotow z siebie robią:-)
 
Hehe. Widziałem to ostatnio jak sprawdzałem maila na o2. No cóż można rzec, chłopak bez wątpienia ma jaja:) Tylko mózgu trochę mało... No ale i tak respekt, że realizuje swoje marzenia już od najmłodszych lat :)











@Edit



Przeczytajcie komenty pod tym newsem. Jest moc :-)
 
Back
Top