Tanio skóry nie sprzedam

Fronda, która swoimi idiotycznymi artykułami zawsze poprawia mi humor tym razem przyjebała się do boksu i mma:



http://www.fronda.pl/blogi/miroslaw-salwowski/dlaczego-boks-zawodowy-i-mma-sa-niemoralne,35778.html
 
Nie ma zatem co się łudzić krwawe sporty w rodzaju boksu i MMA są złe, bezbożne i niemoralne i nie pomogą tu żadne wzniosłe deklaracje.
Co za pizda. Latające kolano i łokieć dla tego osobnika.
 
Częstym argumentem wysuwanym w obronie zawodowego boksu i MMA jest też twierdzenie, jakoby celem owych walk • nie było zranienie przeciwnika, ale pokonanie go w walce na punkty






Częstym argumentem? Pierwszy raz w życiu się spotykam z taką argumentacją. Oczywiście, że celem jest zranienie przeciwnika tak, aby nie mógł kontynuować walki. THE FUCK?! A co do artykułu, to ja pragnę krwii, pisałem o tym w "Za co kochamy MMA" i nie będę ukrywać, że brutalność jest jedną z rzeczy, której brakuje w innych sportach walki, a w MMA jest idealnie dawkowana.



Fronda to jakiś portal katolicki?
 
Ja to nie czytam takich rzeczy tak samo jak nie dyskutuje z gimbazją i hejterstwem. Za stary jestem na takie pierdoły. MMA broni się samo
 
Tak, fronda to portal katolicki, wręcz fanatyczny. Redaktorem naczelnym jest największy idiota i katotalib w Polsce czyli Tomasz Terlikowski.



958075,1002548,148.jpg
 
Jan Paweł II był fanem Muhammada Aliego, taki zgryz teraz :(



Właściwie święty Bernard też cenił boks, jak żyć :(
 
A taki ksiądz, mój dobry znajomy trenował kilka lat judo. Także nie ma co oceniać tego w teoriach katolicyzmu, po prostu redaktor frondy jest idiotą. I to już nie pierwszy raz się tak popisał.
 
Napisano już tyle książek, artykułów naukowych i rozpraw filozoficznych, że można udowodnić każdą tezę. Cierpliwy papier przyjmie wszystko. Dla mnie artykuły tego typu, pozostają bez najmniejszego wpływu na rzeczywistość. Intelektualne brandzlowanie nic więcej.
 
z pajacykami i tak najbardziej podoba mi sie przyklad Andersona, Chris slicznie to pokazal... :)
 
http://msn.foxsports.com/ufc/story/texts-from-last-fight-ufc-fight-night-maia-vs-shields-101013
 
Z tą frondą to są jaja. Koleś opisał swój punkt widzenia na dany temat, czy słuszny czy nie, to już osobna sprawa - poglądy jak dupa, każdy jakąś ma - już pomijam nawet, że ową "częstą argumentacje" zwyczajnie wyssał z palca na potrzebę tekstu - i udaje, że jest to oficjalne stanowisko całego Kościoła Katolickiego. Przekonuje mnie to, że wielu chce być dziś świętszymi od Papieża.
 
Nie wiedziałem gdzie to dać, to wyszło, że tutaj, tylko skopiujcie i wklejcie sobie bo mi jak wrzucam tutaj to nie pokazuje. Piękno sportu.







liveleak.com/view?i=bb1_1381945499
 
Piękne. Wzruszające. Smutne. Głupie. Bo głupotą jest pozwalanie na męczarnie. W takich chwilach jestem zwolennikiem podejścia rodem ze Sparty.
 
Czyli jesteś za tym, żeby ktoś decydował za innych, czy mają prawo żyć?



Oczywiście są schorzenia, które uniemozliwają prawie całkowicie życie i wtedy dokonywana jest aborcja, ale decydowanie za kogoś o tym, czy ma zginąć nie doświadczając w żaden sposób życia- to jest głupota. Zresztą postaw się na miejscu takiego rodzica. Twoje dziecko rodzi się chore- zdecydujesz o tym, żeby je zabić?
 
Back
Top