Tanio skóry nie sprzedam

Z drugiej strony nie wiem jak można być takim człowiekiem by z pełną świadomością rozebrać się prawie do naga i w publicznej tv robić z siebie debila


Ta co niby grała na gitarze i tak już pokazała bobra, więc wstydu nie ma xD



http://adultsmagazines.blogspot.com/2012/05/angelika-fajcht-playboy-poland-2012.html?zx=3c630bb14bfc80ac



 
ipxxll.jpg
 
Słodziak jak zwykle zabawny i błyskotliwy. MMAA nie zaprzestało działalności i ta laska ciągle dla nich pracuje.
 
Hymn zajebisty, ale zawsze jak słyszę na różnych imprezach sportowych - póki my żyjemy zamiast kiedy my żyjemy to mnie to wkurwia. To niby tylko jedno słowo, ale wypada je znać i spiewać poprawnie.
 
Pakol wiem że to czytasz zakłamana fajo!Już żadnego hajsu na mnie nie zrobisz.Spodziewaj się listu z sądu jeśli tylko filmik z dziarania wrzucisz na youtube.Skończyłem z Tobą buraku cukrowy.Pakol jesteś zerem i oszustem.Oddaj mi pieniądze złodzieju i płytę którą mi ukradłeś jak byłeś u mnie z Bezczelem!Niech wszyscy wiedzą że jesteś złodziejem.Udostępniajcie to i wklejajcie mu na tablice!






Do sądu będzie szedł ;-( JP na 100 %!
 
ja pierdole, jak on sie dal tak oszepcic, jeszcze zeby na szyi cos fajnego dziabnal. :C



jak z niego lachaja jeszcze, lecimy tuuutaj!!!



haha, list z sadu, przeciek. :DDD



1380664_194730510711722_2102144037_n.jpg
 
Słyszeliście co Conor odjebał? :-)



"Jedna noc zanim świat się skończy... Ronda i Miesha? Jedna ujeżdża moje kutasa, a druga liże moje palce u stóp."
 




Cytowal tylko Dr. Dre :D. (28 sekunda)



Swoja droga to chyba wszyscy wiemy ktory bylaby gdzie :-).
 
Jakby na mnie usiadła naga Ronda to i tak by mi nie stanął, ze strachu że zaraz dostanę balachę z dosiadu.
 
Jest ziomkiem Dany, więc pewnikiem nic się Conorowi nie stanie. Gorzej, jakby np. Nelosn takie hasło rzucił.
 
najwyżej zawieszenie w stylu Mitrione, ale tekstem ładnym rzucił :) tweeter kusi coraz bardziej
 
przeciez on tylko odpowiedzial na pytanie. :C



czy ktos nie chcialby takiego scenariusza z sama Mieshka? wydaje mi sie, ze ta wypowiedz 'lekko' sie rozni od napierdalania na facetokobiete, ze jest jebanym wybrykiem.
 
Jak można się jarać Mieshą i jej końską twarzą? Przecież na ulicy codziennie widać dziesiątki ładniejszych.
#nienawiść /on
 
Connor odjebał, ale gdyby go wywalili za coś takiego to by mi smutno było. Zajebisty z niego zawodnik i pasuje do UFC.
 
Back
Top