Tanio skóry nie sprzedam

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Rywal-do-Najmana-zabije-cie,wid,15706722,wiadomosc.html



najman nie da sie zabic bo odklepie:-)
 
sdc.jpg
 
Ta ze zdjęcia przypomina stwory z Amnesii, a pies wyżej i tak prezentuje lepszy poziom aktorski niż większość polskich aktorów.
 
U nas by to nie przeszło. Projekt, przetargi, kasa pod stołem, przepłacona budowa która ciągnie sie dwa lata dłużej niż powinna. W końcu by to postawili lecz po roku pierdoło by w 4 dupy i zabawa na nowo. Komisja śledcza, jedna, druga, trzecia, na TVN48: "źli kibole popsuli tamę", super ekspres robił by tamie sesje zdjeciowe, na koniu oczywiście. A w polsacie tama dostała by wlasne talk show pt: Jestem wylewna!



Premier z mównicy łamiącym głosem solidaryzował by się z ludzmi: "Dziś wszyscy jesteśmy zalanymi..."( o dziwo tylko Kwaśniewski na to stwierdzenie by wstał i bił brawo.



Palikot chciałby zalegalizowania tam mimo tragedii! Jako pomysł podsunąłby nawet pomysł, żeby dziurę załatać Grodzką.



Macierewicz za to odkryłby, że materiały na budowe pochodzily z Rosji!



Winnych by nie było, kto miałby na tym zarobić by zarobił. A nieszczęśni mieszkańcy po 10 latach wojny w sądach o odszkodwanie/ubezpieczenie dostali by po 3 tys zł.



Tak bym to widziął u nas.
 
Macierewicz za to odkryłby, że materiały na budowe pochodzily z Rosji!


komisja Tuska i tak zweryfikuję, że materiały wybuchowe z insurekcji kościuszkowskiej albo z powstania warszawskiego : D
 
Macierewicz ma u mnie dożywotnio szacunek : ) za likwidację wsi i za udział w rządzie Olszewskiego, który został obalony przez wszy : ) takie obrazki mnie nie śmieszą : )
 
Back
Top