Tanio skóry nie sprzedam

W wieku 12 lat już się go o dowód w spożywczaku nie pytali przy zakupie piwka... Współczuję jego byłym przeciwnikom ;).
 
serio, siedzi wielki Cain, a ktokolwiek mogl pomyslec, ze to jakis blondas oznaczony jest Velasquezem? cooo jest :-)



wielki skuhwysyn, to jego rowiesnicy? :-)
 
Może on tam był nauczycielem i ktoś nie doczytał tego faktu i dał mu 12 lat xD
 
Chodzą słuchy, że ten zakreślony w kółku to Gustafsson, a Cain powtarzał szóstą klasę pięć razy pod rząd xD



Tak Cain wyglądał w przedszkolu :-)



cain-billy-madison_zps393f2da7.png
 
ten filmik jest akurat mega. :DDD



predyspozycje to trzeba miec, ktos niech Brocka za dzieciaka wynajdzie. :-)
 
Heh widzę, że Gambit wpadł na ten sam genialny pomysł co ja i powędrował na sherdoga :D
 
@ Baju, znalazłem zdjecie Brocka z jakiejś drużunki zapaśniczej ;D



attachment.php




Tu macie też innych zawodników za czasów młodosci :



http://www.mmajunkie.com/forum/threads/when-mma-was-young.18905/page-6
 
nie wierze w ten temat na junkie, szczegolnie z Hughesa i Fedora dobra zwala przez pierwsze strony.



Fedor koks na supermegamasie2000, co jest. :DDD



mloda Mieshhhhhhka!!!



image.jpg
 
Jak Cain mógł tak przerastać rówieśników a teraz jest jednym z najmniejszych cięzkich w UFC ??? To trochę dziwne.
 
Pany, przecież każde z tych zdjęć - poza Cainem - były w skórze już kilka razy. Już liczyłem, że coś ciekawego wypłynęło, a tu hyc :(
 
zatrzymal sie w koncu wzrost, kazdy ma inaczej, ja bylem zawsze najnizszy, potem poszlo do 188cm. etapy wzrostu rozne po prostu. szukac JDS'a. :)
 
Ja tam obstawiam, że Cain kiblował w podstawówce :-) Fota młodego Hendo miażdży, wygląda jak te wszystkie "niedobre chłopaki" w filmów epoki Karate Kida.
 
Back
Top