Tanio skóry nie sprzedam

Dziwi mnie reporterka, ktora zamiast - zobaczywszy ze koles jest mocno zawiany - spytac go czy sie dobrze bawi, i poszukac kogos trzezwego, to meczy wywiad (stawia pytania, ktore mnie na trzezwo wydaja sie jakies dziwne), w oczekiwaniu na jego potkniecie. Wg mnie koles dal rade, a reporterka nie.



Edit: nie zjarzylem ze to jakis event kibicowski, serio, myslalem ze to sylwester, w tym kontekscie pytanie o petardy maja wiekszy sens (ciekawe czy mieli pozwolenie).
 
Koleś bardzo dobrze wybrnął : ) Zwróćcie uwagę jaka kultura i raz nawet nie przeklnął : ) a kibice takie bandziory podobno : )
 
7 czerwca w Oświęcimiu będą fajerwerki, M. Najman zmierzy się z mistrzem swiata w tajskim boksie Martinem Pacasem (21. l) Mlody champion ma 1.98 m i waży 97 kg.



Transmisja poleci na orange sport od 21.00
 
7 czerwca w Oświęcimiu będą fajerwerki, M. Najman zmierzy się z mistrzem swiata w tajskim boksie Martinem Pacasem (21. l) Mlody champion ma 1.98 m i waży 97 kg



A jaki ten mistrz ma rekord? 0-0-0 czy może tradycyjnie jak już na przeciwników najmana przystało 0-50-0
 
Nie wyglądał źle ale pokazał głównie kopnięcia i kolana z boksem już nie było zbyt kolorowo.
 
Jak Najman przegra to i tak bedzie wymowka że to mistrz świata i takie tam. Dobrze że chociaż niebedzie mogl powiedziec że rywal był cieższy.
 
Jak to co, Mamed się na branże muzyczną przerzuca. Starczy kładzenia tych gładzi.
 
Co do filmiku LaQiego - niech mu ktoś podsunie pomysł analizy Silva - Jones, bo chłop ma niesamowity potencjał :-)
 
pictures_of_the_day_11.jpg
 
Back
Top