Tanio skóry nie sprzedam

Ciężkie przygotowania trwają
body slam.gif


lay down.gif
 
Obejrzałem RadioKoksu bez Koksa co ewidentnie wskazuje na to, że jak komuś ciśnie to potem mu się nie uśmiecha w twarz ale też nie chciał konfrontacji co jest słabe bo dmuchanej lali na moście wepchnie wibratora ale porozmawiać już nie da rady. Michał z kolei jest w/g Mnie trochę dwulicowy mimo, że jest smartgajem i nie przymilał się do Dawida ale jechał mu opór w 2 czy 3 odcinkach z rzędu, w tym wywiadzie pokazał się z nienajlepszej strony bo chciał zachować swoje poczucie humoru ale już bez swojego napompowanego kompana nie był taki śmieszny...Ozdoba wypadł dużo lepiej ale faktycznie musi psychicznie się wzmocnić bo Michał tak tanimi sztuczkami go wyprowadza z równowagi, że szkoda gadać. Będzie mu palce pokazywał czy jest dobrze czy nie przed walką...wyrocznia od psychiki zawodników się znalazła :-)



Jak ktoś ma nadmiar czasu i/lub interesuje go ta walka albo jej wynik czy cokolwiek to polecam obejrzeć.
 
To co wrzucil Renato wyglada jak powrot gitowcow z Power Rangers. Wywiad Konowalskiego z Ozdoba to dziecinada straszna, mam nadzieje, ze do ich walki dojdzie w hotelu, a nie na MMA Attack 4.
 
Oni sobie mogą gadać że walka na MMAA 4, wszystko zależy od Darka Cholewy.
 
A ja dzięki takiemu półrocznemu okresowi nigdy nic nie złamałem, z kończyn. A nie jest trudno coś złamać grając w rugby.
 
Oczywiście, że się jarają, zobacz komentarze pod filmikiem... Koksu już się dobija do dna od spodu
 
Aktorstwo Roberta w pierwszej scenie jest na poziomie meblościanki z Ikei .



Walkę trzeba jakoś promować. Ciekwe gdzie były wasze krytyczne komentarze gdy w podobny sposób "przygotowywał się" do walki z Najmanem.
 
Nie miejscie mu tego za złe. Filmik może jest trochę żenujący, ale to jest część promocji na walkę...
 
Co wyście uczepili się tak tej meblościanki? Zostawicie ją w spokoju ;)



Masutatsu, w jakiej drużynie grasz? 7 czy 15?
 
Grałem w 15. W Krakowie nie ma drużyny strikte 7. Nawet NHRK kiedy istniało startowało w 15, potem jak się wykruszyli dopiero więcej w 7.
 
Ja rozumiem każdą formę promocji, ale trzeba mieć jakiś umiar a to co robi Koksu to lepiej przejść koło tego neutralnie niż się tym wogóle interesować
 
Back
Top