Tanio skóry nie sprzedam

Z czasem się może zregeneruje i ponaciąga z deka, druga sprawa, że jeśli koleś się rozrośnie w mięśnie nie będzie to aż tak widoczne jak teraz ... ale nadal będzie ;p
 
Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że na takie coś to już tylko operacja plastyczna, inaczej do końca życia będzie wyglądał okropnie.
 
@up teżmam takie wrażenie.
Generalnie materiał dla wszystkich zwolenników tezy, że otyłość uwarunkowana jest genami i biedni nic nie mogą zrobić ;)
 
Generalnie materiał dla wszystkich zwolenników tezy, że otyłość uwarunkowana jest genami i biedni nic nie mogą zrobić ;)


Dokładnie, podziwiam tego goscia. Można, wystarczy chcieć i się poświęcić. Co do tej skóry to raczej operacja plastyczna, wbrew pozorom raczej nie jakis drogi ani skomplikowany zabieg, a czesto wykonywany więc ta skóra to juz mały problem
 
Dziwi mnie, że koleś ma takie rozstępy, na forach widywałem wiele podobnie epickich transformacji i goście z grubasów robili się szczupli bez zwisającej skóry.

Oglądając TUF tak mi się skojarzyło i nie mogłem się powstrzymać. Mam nadzieję, że nikt nie będzie spinał dupy, że to rasistowskie, bo nie jestem rasistą :-)
1uriah_zpsa6392b71.jpg
 
Pewnie za szybko zrzucił i dlatego została ta skóra. Chociaż z taką monstrualną otyłością to i tak nie jest źle. Zrobi trochę mieśnia, jakieś masaże do tego i powinno być dobrze.
 
Oglądałem kiedyś program na temat zrzucania wagi w TV i lekarz mówił tam że przy pewnej wadze i stopniu otłuszczenia skura traci swoją elastycznośc i nie porwoci do stanu normalnego, co wiąże się z koniecznością operacji.
 
Ogólnie to ten koleś budzi u mnie mega szacun, najgorzej wygląda jego klata - zwisające cycki. Najważniejsze, że wziął się za siebie. Do takich ludzi jak on czy Artur mam olbrzymi respekt, że zrobili coś z sobą.
 
Inaczej niż operacja nie da rady już się tego pozbyc. Ale w rok z jakiego tluściocha do jakiej dobrej rzeźby. Operacja i będzie elegancja Francja.
 
Mnie to zawsze ciekawiło jak to jest z proporcją wzrostu do wagi, bo po takich o wzroście 160-165 to strasznie widać fat i owszem, ale przy przykładowo 185-190 nawet 120-130 kg nie jest to taka sylwetka jak u nich...
 
Kurde jakoś nie interesowałem się tą walką Ozdoby z Koksem i wcześniej powiedzmy, że lubiłem tego Konowalskiego ale w tym wywiadzie tak mnie wkurwia, że to głowa mała. Te jego docinki są żałosne.
 
Back
Top