Tanio skóry nie sprzedam

8bc6d27d.jpg
 
Trzeba jakoś przebić MMAA, jeśli oni organizują pojedynek 120 kg vs. 80 kg, to KSW stawia na szali kobieta vs. mężczyzna :-)
 
a to jak sie tam wygrywa, bo ja nie ogarniam? oni nie ustalaja tego przed sama gala? ja pierdole, co za 'sport', nigdy tego nie pojme chyba... :<
 
Pewnie ,ze ustalają. Po prostu czasami tak ustalają,że ma wygrać ten, który jest lepszy marketingowy i wygląda na większego potwora i dlatego chyba tam kiedyś Undertaker miał kilkadziesiąt wygranych pod rząd.
 
Undertaker ma 21 wygranych walk na Wrestlemaniach bodajże, bez przegranej. Ustalony jest cały storyline i z góry narzucone jest, kto ma wygrać walkę, nawet ciosy są udawane :-)
 
Jak miałem z 10 lat to lubiłem oglądać z tatą wrestling.



Musze wrzucić do wspomnień z dzieciństwa.:-)











Według mnie, dałoby się to oglądać, gdyby cała walka polegała tylko na rzutach. Bez ciosów, bez słaniania się po ringu itp.
 
http://www.dailymotion.com/video/x4t4eh_wrestle-1-bob-sapp-vs-great-muta_sport#.UWL7oTczc1I







Zawsze mi się buła cieszy, jak oglądam to wejście.:-)
 
Ale WWE to wyglada profesjonalnie przy tym wszystkim, ostatnio oglądałem jakiś wrestling na Orange Sport to była tragedia, tamtego to się nawet nie dało oglądać, grali słabiej niż Mroczkowie.
 
WWE mają niezłą oprawę itd. TNA też trzyma poziom jak na wrestling. Inne gale są śmiechu warte, a te polskie to już tragedia - pamiętacie Badziewiaka na gali bodajże Suprona? :-)
 
Back
Top