Tanio skóry nie sprzedam

tlbl3f.jpg




Znalazłem teraz znawcę, ja pierdolę... :-)
 
Panie Darku niech pan wybierze najlepsza możliwą ofertę, po takim wyczynie UFC przygląda się. Wydaje się, że byłoby to poważne wzmocnienie :)
 
Heh a czego się spodziewać po BBC :) Po polskiej Panoramie nie wczuwam się już w ich realizacje niestety
 
@deft co prawda to prawda. Chodzi mi tylko, że nie ma co generalizować całej grupy przez pryzmat zachowanai jednostek. Gdyby pójść dalej, to patrząc jak zachowują się ludzie, to my wszyscy jesteśmy rakiem tej ziemii jako gatunek :P
Def jak byś mógł to proszę maila ogarnij.

W każdym razie:
HzCo3.png
 
1. Dlaczego mój post został skasowany? To nie była żadna bajka, tylko fakt. Nikogo nie obrażał.
2. Dlaczego post Renato jest na miejscu? To nie jest fakt, tylko teoria.

Ja nikogo nie generalizuje, tylko mnie śmieszy fakt, że trafi się ksiądz pedofil to przez miesiąc jest dzień w dzień o nim mowa w mediach, a pedofile lubiące przyjmować w pupę są przemilczane. W sumie to nie miałbym nic przeciwko, żeby połowa facetów była gejami, byłaby mniejsza konkurencja.
 
@puczi dla opinii publicznej większym problemem był/jest fakt, że "księża" nie byli/są bezpośrednio karani, tylko przenoszeni do innej parafii, gdzie kontynuowali swoje praktyki. Co do samego rozgłosu to nie wiem jak to wygląda w hamerykańskich mediach. Nie sądze natomiast, że u nas przebije się news dotyczący homo-pedofili obcokrajowców. Gdyby jednak sprawa wydarzyłą się w Polsce to na pewno byłoby o tym głośno.

W sumie to nie miałbym nic przeciwko, żeby połowa facetów była gejami, byłaby mniejsza konkurencja.
:-)
 
Def ogłosił na FB współpracę z onetem więc machnąłem na szybko rymowankę, ale nie chciałem wrzucać tam więc dam tutaj:
"Małolaty się sprzedały
Onet pożarł cały tort
Pieśni triumfu już zagrały
W piekle śmieje się sam czort

Mirek przyszłość przepowiedział
manipulacyjny zew
związek swój założyć raczył
środowisko wprawił w gniew

Coś zagrało, zaszumiło
otwórz oczy panie mój
wszystko Tobie się to śniło
z Twej afery wielki ch...."
 
Back
Top