Tanio skóry nie sprzedam

ilm6vb.png
 
Jak juz jestesmy przy Poranku Kojota to nie moze zabraknac:



https://www.youtube.com/watch?v=4vd7xb-F0iA
 
A apropo tego Harlem shake'a Ozdoby to chyba jest najgorszy HS jaki widziałem :D
Ciekawe czy "Bad Boy" sam go wymyślił czy ktoś mu pomagał :-)
 
LaQi sie śmiej ja kiedyś jak mieszkałem z moją dziewczyną omło w nocy jej trójkątem nie udusiłem ;D zreszta ktoś napewno to pamieta jak o tym pisałem :D
 
Pamietam jak ktoś pisał, że jego dziewczyna płakała pół nocy bo ją niechcący dusił......
 
Ja nie pamiętam, śmiało powtarzaj. Kiedyś jak miałem dziewczynę i były "łózkowe zapasy" to zrobiłem na niej jeden rzut z judo gdy pociągnęła mnie za rękę, totalnie odruchowo zadziałałem. Obrażona 3 dni chodziła :D
 
Takie rzeczy w łóżku to raczej nic dobrego, no chyba, że wciąga się dziewczynę do gardy to co innego ;d Moją ostatnią uczyłem jak się zapina gardę brazylisjką, bardzo jej się spodobało ;d
 
@LaQi to byłem ja ;d na rano miałem do pracy smacznie sobie spałem aż obudziły mnie uderzenia w twarz ;d , okazało się że miałem koszmar a że moja laska lubiła używać mojej klaty lub biecepsu jako poduszki wpadła w trójkąt bermudzki . 3 dni się do mnie nie odzywała i ryczała pół nocy że gdybym się nie obudził bym ją udusił ;D To samo jak się zemną droczyła po paru sekundach w gilotynie tydzien szlabanu na seks i wywód że mogłem ją udusić ;D Ah Kobiety.
 
surfujacy po multiswiatach szablozebny delfin rzeczny widze na grubo sie bawi. on ogolnie bierze jakies dziwne specyfiki czy po prostu jest ekscentrycznym gosciem?
 
Nie wiem jak wy, ale ogladałem wywiad z Popkiem i mówił że wraca do klatki, chciałbym go zobaczyć z Pudzianem kurde :D
 
Popek ma tu 'zakaz wjazdu', podobno jakies listy goncze wiec jesli zobaczymy go w klatce to poza Polska raczej.



<sugeruje sie jedynie tym co czytalem gdzies, kiedys, bez chlosty>
 
@baju to że jest list nie oznacza że nie wjedzie do Polski, znam sytuacje kiedy drobni gangsterzy którzy uciekli do niemiec i UK przyjeżdzali do Polski samochodami. I śmiali się wymiarowi sprawiedliwości w twarz :) Ale do czasu ;D Nie wiem jak sprawa Popka wygląda te jego grzechy były już jakiś czas temu, nawet nie pamiętam ile. Ale chyba jeszcze nie tak dośc dawno żeby się przedawniły.
 
Back
Top