Tanio skóry nie sprzedam

208744_227469807399540_2023743702_n.png
 
Co w tym takiego strasznego, że doda zapozowała w pasie KSW? Już bez przesady, zluzujcie w końcu jaja. Niektórzy na tym forum to ciągle są spięci i wszystko ich drażni.
 
NickDiaz_curb_cops.jpg



nickdiaz_police_2.jpg




Foty wrzucone przez Diaza na twittera dzien po walce z GSP, prawdopodobnie chodzi o te niepłacone podatki od 12 lat do których przyznał się na konferencji po 158. Tweet został wykasowany. Co z Diazem? Nie wiadomo :-)
 
Jak to niby nie płacił 12 lat? i nikt wczesnej go nie upomniał czy coś? dziwne prawo Amerykańskie.
 
Niepłacenie podatków w US to chyba przestępstwo federalne nadal (Al Capone za to siedział?), więc w sumie nawet FBI mogłoby go zatrzymać.
 
on chyba czeka az ktos sie nim zaopiekuje. powinien sobie jakas ogarnieta kobiete znalezc. :-)
 
Na Orange sport chwilę temu też wspomnieli, że Nick na konferencji z tymi podatkami wyjechał i czy nie skończy się to dla niego źle. :-)
 
Okej, ale nie sądze, że po dwóch dniach zapukali by do niego mundurowi. Prędzej Panowie w garniturach z teczkami. W każdym razie mam nadzieję, że to nie to:P
 
Dobrze wygląda, ale poznałem go, bo pamiętam jak wygląda bez brody odkąd zobaczyłem tę reklamę supli, w której brała udział Palmerka z fighterami. :-)
 
Hendricks ma jakieś zwyczaje zapuszczać brodę przed a potem golić ją po walce ?? :) Muszę się przyznać, ze pierwszy raz go widze bez tego bujnego zarostu.
 
Tak, robił tak już wcześniej. Tutaj trochę więcej:



http://www.mmafighting.com/ufc/2012/5/2/2995029/for-johny-hendricks-beard-leads-to-fight-focus







 
zawsze po walce goli brode. wezcie sobie wywiad z Chiesa ktory zrobila Karyn Bryant, tam to ma kurwa brode. mowi, ze wcale nie pomaga w walce. ;)
 
Back
Top