Tanio skóry nie sprzedam

Komentarze na dole rozpierdalaja, a ten najlepszy:



anonim (*.*.84.124) 2012-04-16 15:00:49 +1

jak nie zrozumieliscie koles mowi ze czwisci ufc ku***wa
 
@Spontan na zagranicznych forach o tematyce MMA ponoć ludzie piszą że to Jorge Rivera ich tak załatwił ale to tylko plotki.
 
Pisza tez ze to Ben Rothwell i Pat Barry. Dla mnie glos jest podobny do Pata, ale czy w ogole to jakis zawodnik MMA tego sie pewnie nie dowiemy.
 
zawodnik czy nie zawodnik to wedlug mnie bic sie umiał :D coś musiał trenować, mimo iż tych dwóch cwaniaczków to pipki.
 
Mysle że to Pat, tym bardziej, że on prawie się z kamerką nie rozstaje. I to nie pierwszy raz kiedy wpieprzył jakimś cwaniakom, już raz też coś czytałem że jakiemś chłopu dał po mordzie.
 
Gdyby to był Pat, Rothwell albo inny ciężki to ci goście by leżeli po 1-2 strzałach. Osobiście obstawiam kogoś ze średniej.
 
578577_10151499165588874_1015545479_n.jpg
 
Na moje to Pat Barry jak nic. Głos podobny, nawet po modyfikacji. Podobny format filmowania nawet, taki sam jak na Techno-vikingu HD.
 
nie wiem co o tym filmiku z wpierdolem sądzić ale nie wydaję mi się, żeby to był jakiś zawodnik ufc



goście na jakiś pionków nie wyglądają, coś mi śmierdzi na fake
 
Oglądając drugi raz ten filmik na spokojnie, daje sobie jaja uciąc że jest to Pat Barry ale jeśli nie chociaż jestem na 99% pewien że to on to jest to podobna osoba co ma głos podobny do niego mimo motyfikacji.
 
http://www.sadistic.pl/laserowe-usuwanie-owlosienia-vt183474.htm



komentarz kolesia rozwala :-)

kurwa co za świat. w latach 80-tych wierzyli, że po 2000 roku będziemy mieć kolonie na księżycu, latające samochody, statki kosmiczne, teleportację... A my tymczasem strzelamy laserem w dupy.
 
Back
Top