Tanio skóry nie sprzedam

Maciuś zawsze robi zajebiste minki. Ciekawe kto był pierwszy, Ozdoba czy Kawulski?:-)



Maciej_Kawulski_Edyta_Herbu_Maria_Wiktoria_Wasa_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
 
Wyglądają jak trenujący(oczywiście nie na zdjęciu) razem z jakieś 10-15 lat temu od lewej Cole Konrad, Rory McDonald i Ben Rothwell :)
 
co wy wiecie o dziewczynach z bjj :P moja zrobiła mi 2 tygodnie temu szrame na pół ryja jak się z nią kulałem w zeszłym tygodniu mnie udusiła gilotyną jak leszcza a wczoraj dla odmiany przydusiłem ją północ południe xD
 
Mial tu ktoś taki fajny gif z Shogunem na zapleczu w zajebistych okularach przeciwsłonecznych,ma ktos linka ?
 
To nie przeciwsłoneczne chyba. To były okularki w stylu jakiegoś matrixa czy whatever. Miał je na treningu, a ktoś rzucał w niego piłką, a Shogun robił uniki. To był materiał z yt UFC, ale nie wiem dokładnie z przygotowań do której walki, ale wydaje mi się, że było to z przygotowań do Hendo. Uderz do Cactusa jeśli cię interesuje, on napewno znajdzie to w minutkę. :-)
 
Oryginalne z Matrixa? Pewnie zakrzywiają czasoprzestrzeń! Albo nie wiem, może ograniczają jasność promieni słonecznych.
 
Przerobili ją tak,że w ogóle nie podobna do siebie. wolałbym zobaczyć takie zdjęcie bez kombinowania;]
 
<pre class="de1" style="box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; border: 0px none white; padding: 0px; font-size: 14px; color: rgba(33, 33, 33, 0.901961); line-height: 1.2em; background-image: none; background-color: rgb(238, 245, 249); vertical-align: top;">
[youtube]{TEXT}https://www.youtube.com/watch?v=B4nKgg_BbtM{TEXT1}watch?{TEXT2}v={IDENTIFIER}{TEXT3}[/youtube]
<pre class="de1" style="box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; border: 0px none white; padding: 0px; font-size: 14px; color: rgba(33, 33, 33, 0.901961); line-height: 1.2em; background-image: none; background-color: rgb(238, 245, 249); vertical-align: top;">
 
Back
Top