Tanio skóry nie sprzedam

Ostatnio zacząłem oglądać te wszystkie filmiki z treningów gwiazd sportów walki. Lesnar z burn machine robił wrażenie, ćwiczenia GSP na tych kółkach też, ale zdecydowanym królem jest Mayweather:



Od 1:03



http://www.dailymotion.com/video/x3uf52_floyd-mayweather-training-tribute_sport







Oczywiście sam chciałem sprawdzić ile zrobię takich brzuszków. Z ogromnym trudem zdołałem zrobić tylko dwa.



Później kompletnie zdołował mnie ten filmik :-):
 
Robiliśmy je z chłopakami,ale doszliśmy do wniosku, ze kolana niezbyt lubią to ćwiczenie i odpuściliśmy.
 
289035_257179540971054_209999859022356_833217_1849863_o.jpg
 
Co do tego zdjecia kolegi ktory ma zdjete spodnie i siedzi na koszu. Jeżeli go skarzą za to, oznaczałoby że żyjemy w niesamowicie popapranej rzeczywistości. Dostać kare za zdjęcie, które cos sugeruje... A kurwa myślałem że mamy domniemanie niewinności.



obowiązkowy materiał:



8437_5191.gif




0119_19b0.gif




4001_dcb5.gif




8837_5b2b.gif




tazEg.gif




catfallsasleepqhjm2.gif
 
Po komentowaniu meczu Polski z Czechami uważam, że Szpakowskiego należałoby wypierdolić dyscyplinarnie.



A zauważyliście, że jak akcja jest pod polem karnym to Szpakowski zawsze mówi " czy to jest ten moment ?" a jak pada gol "taaak mówiłem, to jest ten moment" :-)
 
Najlepsze jest jak mówi nie ma spalonego jest gol!, a jednak jest spalony minimalny.



Albo z wczorajszego meczu, gdyby piłka doszła do Ronaldo to byłby gol, a jednak Ronaldo też był na spalonym.
 
Szpak się starzeje. Mam wrażenie, że nic ciekawego nie ma do powiedzenia oprócz rzeczy oczywistych, które dzieją się na boisku. Mało wie o zawodnikach. Więcej do rozmowy i komentowania wnoszą jego goście.
 
Back
Top