Tanio skóry nie sprzedam

Hipopotamy też już nie mogą czuć się bezpiecznie.



alistair_overeem_hipopotam.jpg
 
Aukcja gitary z allegro http://www.joemonster.org/i/e/01ibane02.jpg



@jajcarz w kolejce już czekają nosorożce
 
tvn, wyborcza, itp. codziennie piorą Wam mózgi, a Wy macie problem do Radia Rydzyk, które dotyczy jedynie niewielkiego procenta ludzi w podeszłym wieku - hoho!







Znowu wzięło mnie na powrót do przeszłości:
 
Jeśli chodzi o Radio Maryja:



Jakieś 2 lata temu postanowiłem odpalić to radio na słuchawkach w moim fonie (w sumie to z nudów sprawdzałem wszystkie stacje po kolei przez 5-10 minut każdą). Trafiłem na audycję prowadzoną przez jakiegoś starego klechę. Mówił on, że katastrofa smoleńska była zamachem na życie Lecha Kaczyńskiego przeprowadzonym przez Putina, Tuska i SLD. Jej długoterminowym skutkiem ma być zniszczenie w Polsce kościoła katolickiego i wprowadzenie prawosławia pod patronatem patriarchy moskiewskiego jako jedynej słusznej religii w naszym kraju :-)
 
to widać jak sie na obwodnice jedzie i tak się zastanawiałem czy to tak z bliska wyglada. budynek gigant tylko ten kształt jakiś taki nie trafiony
 
ahhh krytykowanie radia marysia, bjutiful. to ze tvn tak samo manipuluje informacją jak media hOjca prowdzącego to juz bez znaczenia, ale hej, każdy lubi bugi, czyli wierzy w swoje bzdety.
Jedyne co można wyciągnać z tych nota bene zajebistych postów z FB kolegi (dzięki bardzo, uśmiałem się po paszki) to uśiwadomienie sobie jak zły jest fanatyzm religijny, bez znaczenia na religie.
W sumie nie tylko religijny, ale każdy jeden. Jeżeli w coś bezkrytycznie wierzymy, bądz w kogoś, to znaczy że jesteśmy mrówkami bez własnej woli.... Tak wiec każde media kłamią. Tusk to złodziej, Kaczor to chory psychicznie człowiek, a Korwin jest bossem! (nie lubie korwina jest wariatem, ale ma jaja koles) A i Leszek Miller był najlepszym premierem w ostatnich latach, tak przynajmniej wychodzi.
Jakie to życie śmieszne.

Obowiązkowe materiały
eng:
ZOEKZ.jpg


8847_e1ab.jpeg

5768_bebf_500.jpeg


129149197791997849pyu4e.jpg


9873_41d9_500.jpeg
 
Mieszkaniec Świnoujścia pokazał na Facebooku, jak "sr.. do kosza". Zdjęcie trafiło w ręce władz












z11976628X,fot--facebook-com.jpg
fot. facebook.com






Ze zdjęcia trudno wywnioskować co tak naprawdę delikwent robił na śmietniku, jednak trudno się oprzeć wrażeniu, że był to, mówiąc kolokwialnie, tzw. "numer 2".

W zeszłym roku władze Świnoujścia zorganizowały nagonkę na wandali, którzy niszczą Park Zdrojowy. Za wskazanie chuliganów Janusz Żmurkiewicz - prezydent miasta - wyznaczył nagrodę. Namierzono jednego. I wygląda na to, że żartowniś ze zdjęcia, którego pamiątka z wygłupów trafiła z Facebooka w ręce władz miasta, odpowie za wszystkich.












KACZKA TO TY??
 
Kto to ? Znajomy jakiś.

...........

Nie wiem czy autentyki,ale dobre

PEREŁKI SĄDOWNICTWA W POLSCE ;D

P.: Przypomina sobie pan, o której zaczął pan autopsję?

O.: Autopsję zacząłem o godzinie 8:30.

P.: Czy pan X był wtedy martwy?

O.: Nie, siedział na stole i dziwił się, dlaczego dokonuję na nim autopsji.

* * *

P.: Panie doktorze, zanim rozpoczął pan autopsję Iksińskiego, zbadał pan puls?

O.: Nie.

P.: Zmierzył pan ciśnienie?

O.: Nie.

P.: Sprawdził pan oddech?

O.: Nie.

P.: A wiec jest możliwe, że pacjent jeszcze żył, kiedy dokonywał pan autopsji?

O.: Nie.

P.: Jak może być pan tak pewny, panie doktorze?

O.: Ponieważ jego mózg stał w słoju na moim stole.

P.: Ale czy pomimo to mogło być możliwe, że pacjent był jeszcze przy życiu?

O.: Tak, było możliwe, że jeszcze żył i praktykował gdzieś jako adwokat.

* * *

P.: I co się stało potem?

O.: Powiedział: muszę cię zabić, bo mógłbyś mnie rozpoznać.

P.: I zabił pana?

* * *

P.: Jestem pewien, że jest pan uczciwym i inteligentnym człowiekiem...

O.: Dziękuję. Gdyby nie obowiązywała mnie przysięga, odwzajemniłbym komplement.

* * *

P.: No więc, panie doktorze, czy to nie jest tak, że jak człowiek we śnie umrze, to zauważy to dopiero jak się obudzi?

P.: Pani najmłodszy syn, ten 25-letni, w jakim jest wieku?

* * *

P.: Poczęcie dziecka nastąpiło więc 8 sierpnia?

O.: Tak.

P.: Co pani w tym czasie robiła?
 
Mnie sie pytasz Yagiel?



Edit. Jeśli mnie - to odpowiedź brzmi : nie . A co do fotek, to wiesz ,że dla mnie znaleźć coś nie jest wielkim problemem, zwłaszcza kogoś z mojego kurwidołka (czyt. miasta) ;-)



E.2. Noodles, nie kuś, bo po kilku Okocimach kto wie co będzie.
 
Kaczka,pytałem tylko co to za koleś na tych fotach ;]



Edzio: ahh kierwa,zatrybiłem kto to. I tak znajomy mi się wydaje. Moze piłem z nim na woodstocku :P
 
Back
Top