Tanio skóry nie sprzedam

Hahahahahah, genialny ten sport raport :D 20 minut śmiechu. "wanderlei silwia" "werdę walczył z ąwerimem 2 razy. raz na prajd, raz w juefsi", czy zarzeczny prosiak mówi, że "oni wyglądają jak bandziory" -> a na ekranie Franklin, który wygląda jak spokojna fajtłapa. czy obraża BigFoota, a gdyby miał mu to w oczy powiedzieć to by się zesrał.
 
Wow, po prostu wow. Nie wypada mi obrażać konkurencji, ale czy Razor i Najman nie są przypadkiem złączeni jakimś kontraktem promotorskim? Bo to by wytłumaczyło czemu akurat TA dwójka została wzięta do programu zamiast innych kumatych redaktorów.
 
Wiktor Belfort, Wanderlei Silwia, prajdu, Werdem, Graj Majnard.



Tak w ogole to chyba większość stawiała na Franklina a tutaj Wandy "wielkim faworytem"



Drwal jedyny były reprezentant w UFC. No tak bo Jewtuszenko to Ukrainiec



JA PIERDOLE :-)
 
Jestem w szoku :-) gdyby to były rozmowy w toku to jeszcze bym zrozumiał, ale Orange ?? i weź tu człowieku promuj MMA w tym kraju ...
 
Kosmici ujawnili swoje preferencje...



8b8d4b4e-be1f-11e1-a101-0025b511229e.jpg
 
Najman jest ich pracownikiem, ale do tego się nie nadaje. Hej, Orange, chętnie wpadnę do Was za darmo, asem nie jestem ale poziom byłby znacznie wyższy *skromniś*
 
Malinowsky, jakbym nie powstrzymał śmiechu, to chyba bym obudził całą kamienicę po obejrzeniu tej przeróbki :-)
 
ale Razor robi z siebie pajaca idąc do OS z Najmanem zapowiadać gale MMA







EDIT :







nie widziałem tego wcześniej dobry motyw :D
 
Back
Top