Tanio skóry nie sprzedam

20120428063550_KyleKingsbury_2518.JPG
 
http://www.pudelek.pl/artykul/39955/najman_ci_pseudopolacy_w_katowicach_to_tchorzliwa_holota/
 
Mogli na końcu podstawić "Nie ma opierdalania się" jak Rousimar się śmiał jak zawstydzona dziewczynka :-)
 
Nie wiem czy bylo, ale to co znalazłem na facebooku Nein mana: "Witajcie! Na wstępie chciałem podziękować wszystkim fanom za wsparcie przed walką, jak i podczas jej trwania. Nie zawsze wszystko wychodzi tak jak sobie byśmy tego życzyli, tego dnia najwidoczniej nie byłem w formie. Przyczyną może być zatrucie pokarmowe którego nabawiłem się kilka dni przed walką. Na chwilę obecną mają miejsce starania, dotyczące zorganizowania walki rewanżowej z Robertem. Rozmawiałem z nim telefonicznie i wytłumaczyłem, że po prostu bolał mnie brzuch, doszła do tego dekoncentracja i stąd moja słaba dyspozycja. Jeśli odrzuci moją propozycję oznaczać to będzie tylko jedno, po prostu jest tchórzem, a jeśli tak się stanie to wszyscy będą wiedzieć, że może On wygrał bitwę, ale to Ja wygrałem wojnę! Pozdrawiam moich fanów, trzymajcie za mnie kciuki!"



Bolał go brzuch.... HAHAHAHA
 
Back
Top