Tanio skóry nie sprzedam

Zaczyna sie tu robić niebezpiecznie. Wyżej jakiś choinkowy tancerz, a to co wrzuciłeś Pervert to ja nawet nie chce myśleć co to jest.
 
@w4ar



W opisie mam gifa z walki Tim Boetsch vs David Heath - UFC 81.



@kovu



To jakis surrealizm dla mnie "bić" sie i budowac "zawodową" kariere w taki sposob........jeszcze do wczoraj uwazalem go za "jakiegos tam" boksera ale Twoj post upewnił mnie ze Pan N. nie jest sportowcem tylko parodią sportowca. Niezle podsumowane - ostatnia jego walka to byla z Wawrzykiem w ktorej dostal wpierdol od goscia z rekordem na plus, szczerze mowiac nie widzialem tej walki i z ciekawosci obejrzalem....nawet nie pytaj ile sie smialem :D
 
hehehe to jest fenomen, ze w taki kraju jak Bułgaria, gdzie raczej nie pała się sympatią do homoseksualistów a nastroje są czasami mocno nacjonalistyczne jedną z największych gwiazd jest Azis :-)



524695_390173741013460_507852395_n.jpg
 
Fuck. Panowie może już dosyć. Podnieca was to czy śmieszy? Żenada w uj normalnie. Może na inne forum się zarejestrujcie z takimi materiałami.:-)
 
Soa nie wiem po co się cofa i bierze cyrk z Sappem ;p



Btw z ciekawości oglądałem Lesnara w WWE i normalnie kimure każdemu zakłada jak mistrz bjj :D
 
Back
Top