Tanio skóry nie sprzedam

Chłopak Ci wysłał selfiaka? :awesome:
Ściągnąłem z neta, nie wiem czy to fake czy nie, chciałem go inaczej "hehe" wykorzystać na tym forum, no ale wrzucę teraz :D
To jest jeden z tych patoinflyenserów z frików, ale podpis świadczy że to fejka mu zrobili haha
3b276cbf3eabfcbe068f7429fa3e2e3717a6916d4b0e9d5589f5e88ecaa8b878.jpg
 
Ten typ od noża, jak nie ma żółtych papierów albo prawników w rodzinie, to w sądzie będzie miał ciężko...
Co do drugiego typa, to lepiej mieć mniejsze ego niż rację i kosę pod żebrami.
P.s. pedelarze to zjeby

Nawet gdyby ten drugi wyskoczył do niego z nożem to w naszym kraju pewnie i tak trudno byłoby odeprzeć zarzut że przekroczył zakres obrony koniecznej jeśli nie zaliczyłby kosą pierwszy.

Ewidentnie dwóch zjebów, pierwszy kozaczył do cyklisty bo pewnie pochodził na parę treningów i uważał się za króla ulicy a drugi pizda bo od razu wyciąga sprzęt jak zaliczy cios w japę.
 
Ciekawi mnie geneza tej historii?
Ponoć upadliniec przejechał rowerem psa tej parki.
Policyjna obława i szturm kontrterrorystów - małopolska policja ujawnia kulisy zatrzymania nożownika na krakowskim Ruczaju. 26 czerwca wieczorem funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o ciężko rannym mężczyźnie w pobliżu ulicy Grota-Roweckiego. Na miejscu znaleźli 38-latka z ranami kłutymi, którego przewieziono do szpitala. Wszystko zaczęło się od sprzeczki między nim a rowerzystą, który potrącił psa spacerującej pary. Kłótnia przerodziła się w bójkę. Rowerzysta najpierw rozpylił gaz w kierunku właściciela pasa, a potem uderzył go kilkakrotnie ostrym narzędziem. Napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili kim jest i gdzie mieszka. Na widok policji mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu.
Na miejscu pojawili się policyjni negocjatorzy, policjanci oddziału prewencji i oczywiście policyjni antyterroryści. Gdy policjanci szturmowali drzwi do mieszkania sprawcy, mężczyzna wyskoczył przez okno z nożem. Tam został obezwładniony na miejscu przez funkcjonariuszy i oczywiście zatrzymany

:fjedzia:
– relacjonuje młodsza aspirant Anna Zbroja -Zagórska z małopolskiej policji.
.

Okazało się, że sprawcą jest znany już policji 24-letni mieszkaniec Krakowa. Mężczyzna kilka dni wcześniej zaatakował kierowcę autobusu MPK. Blokował przejazd autobusu, a następnie uderzył kierowcę pięścią, w której trzymał nóż. Usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego. W czwartek prawdopodobnie sprawa trafi do prokuratury.


To jakaś upadlińska podludzka kurwa.
 
Ponoć upadliniec przejechał rowerem psa tej parki.
Policyjna obława i szturm kontrterrorystów - małopolska policja ujawnia kulisy zatrzymania nożownika na krakowskim Ruczaju. 26 czerwca wieczorem funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o ciężko rannym mężczyźnie w pobliżu ulicy Grota-Roweckiego. Na miejscu znaleźli 38-latka z ranami kłutymi, którego przewieziono do szpitala. Wszystko zaczęło się od sprzeczki między nim a rowerzystą, który potrącił psa spacerującej pary. Kłótnia przerodziła się w bójkę. Rowerzysta najpierw rozpylił gaz w kierunku właściciela pasa, a potem uderzył go kilkakrotnie ostrym narzędziem. Napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili kim jest i gdzie mieszka. Na widok policji mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu.
Na miejscu pojawili się policyjni negocjatorzy, policjanci oddziału prewencji i oczywiście policyjni antyterroryści. Gdy policjanci szturmowali drzwi do mieszkania sprawcy, mężczyzna wyskoczył przez okno z nożem. Tam został obezwładniony na miejscu przez funkcjonariuszy i oczywiście zatrzymany

:fjedzia:
– relacjonuje młodsza aspirant Anna Zbroja -Zagórska z małopolskiej policji.
.

Okazało się, że sprawcą jest znany już policji 24-letni mieszkaniec Krakowa. Mężczyzna kilka dni wcześniej zaatakował kierowcę autobusu MPK. Blokował przejazd autobusu, a następnie uderzył kierowcę pięścią, w której trzymał nóż. Usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego. W czwartek prawdopodobnie sprawa trafi do prokuratury.

Czyli ta nagrywająca telefonem laska to dziewczyna tego pchniętego?

Jej chłop krzyczy że dostał nożem a ona gada do kolesia : ,,nagrywam cię ”

:DC:
 
Bo najważniejszy był filmik... i wyświetlenia, a chłop, no cóż :confused::facepalm:
:benny: Profesjonalna robota operatorska...
Na debili nagrywanie z reguły działa odstraszająco. Trochę to dziwne, bo taki wariat może np. wyrwać telefon i z nim zwiać, ale działa...
Myślę że ona nawet do tego momentu nawet niezatrybila co się stało.
Jest taki film, nawet tu do tematu wrzucany, jak inżynieriwnie z lekarzami we Francji się leją, jeden wyciąga nóż i dźga drugiego... reszta jegomościów nic nie widzi dopóki z tamtego krew nie zacznie sikać.
Oczywiście nie mam doświadczenia w takich sytuacjach, jedynie moje spostrzeżenia z filmów internetowych.
Myślę że od wariatów trzeba trzymać się jak najdalej. Z nożami też nie ma co latać po ulicy... bo jak w tym przypadku może zostać użyty w sytuacji "nieadekwatnej".
 
Last edited:
Na debili nagrywanie z reguły działa odstraszająco. Trochę to dziwne, bo taki wariat może np. wyrwać telefon i zwiać, ale działa...
Myślę że ona nawet do tego momentu nawet niezatrybila co się stało.
Jest taki film, nawet tu do tematu wrzucany, jak inżynieriwnie z lekarzami we Francji się leją, jeden wyciąga nóż i dźga drugiego... reszta jegomościów nic nie widzi dopóki z tamtego krew nie zacznie sikać.
Oczywiście nie mam doświadczenia w takich sytuacjach, jedynie moje spostrzeżenia z filmów internetowych.
Myślę że nie od wariantów trzeba trzymać się jak najdalej. Z nożami też nie ma co latać po ulicy... bo jak w tym przypadku może zostać użyty w sytuacji "nieadekwatnej".
W Polsce już noże, maczety, a ostatnio nawet miecz samurajski... :facepalm: :benny:
 
Back
Top