Tanio skóry nie sprzedam

1713119719232.png
 
Te stwory niech się cieszą, że to nie pora urlopowa, bo mogłyby się srogo naciąć...


Jakby w Australii mało było stworów które chcą Cię zajebać przy najprostszej czynności, to jeszcze nawet rekiny które zbytnio nie zbliżają się do brzegów zapierdalają tam bliżej brzegu niż ukleje w polskich jeziorach..
 
@Jeff co tam się dzisiaj na hali odjebało bo siedziałem w biurze, piłem kawusie i nagle taki huk:juanlaugh:
View attachment 96617
Boguś ale to nie pytanie do mnie, tylko do tego nowego Grzesia czy Krzysia (kapitan zmiany czy inny bosmana warty), co na rozmowie powiedział, że on pieniążka nie chce, że mu wystarczy do picia wywar z pokrzywy jako wynagrodzenie. A, że huk był to dobrze, bo i tak mieliśmy dach wymieniać, miała być rotacja załogi, więc jakby nie patrzeć wyszliśmy na plus.
 
Boguś ale to nie pytanie do mnie, tylko do tego nowego Grzesia czy Krzysia (kapitan zmiany czy inny bosmana warty), co na rozmowie powiedział, że on pieniążka nie chce, że mu wystarczy do picia wywar z pokrzywy jako wynagrodzenie. A, że huk był to dobrze, bo i tak mieliśmy dach wymieniać, miała być rotacja załogi, więc jakby nie patrzeć wyszliśmy na plus.
Uff w sumie dobrze wyszło bo przy tej kawusi rozmyślałem jak tu ich na piniondz oszukać i zwolnić a tak to nic nie trzeba płacić, + taki że bombową imprezę sobie zrobili na pożegnanie, się chłopaki rozerwali :jarolaugh:
 
Back
Top