Tanio skóry nie sprzedam

Miałem kiedyś takie ryby Szczupieńczyki. Wyglądają jak małe szczupaki ok 7-8 cm i potrafią połknąć rybę połowy długosci swojego ciała. Zdarza im się zejść z powodu zadławienia zbyt dużym pokarmem.
Jak byłem małym akwarystą to po deszczu wrzuciłem moim pawiookim dżdżownicę chyba z 20 cm długa. Pawiookie były młode, miały poniżej 8cm. Skończyło się tak, że dżdżownica wystawała z dwóch otworów jednocześnie. :jarolaugh: ( a przynajmniej tak myślałem wtedy, chociaż pewnie był to strawiony pokarm z poprzedniego razu )
 
Jak byłem małym akwarystą to po deszczu wrzuciłem moim pawiookim dżdżownicę chyba z 20 cm długa. Pawiookie były młode, miały poniżej 8cm. Skończyło się tak, że dżdżownica wystawała z dwóch otworów jednocześnie. :jarolaugh: ( a przynajmniej tak myślałem wtedy, chociaż pewnie był to strawiony pokarm z poprzedniego razu )
Duże oskary czyli pawiookie można karmić żywymi myszami lub chomikami.
Bardzo ładne ryby szczególnie odmiany czerwone i rzadkie czerwono białe. Szkoda tylko że z dużymi okazami można mieć tylko zbiornik typu gruzowisko. Niszczą lub wykopują wszystkie rośliny.
 
Last edited:
received_394734262921633.jpeg
 
Back
Top