Tanio skóry nie sprzedam

Brat mojej żony lata na tym jebanym prześcieradle. Twierdzi że to bardzo bezpieczne a dzbany którym zwija skrzydło i spadają nie znają podstawowych zasad latania na tym. Wierzę mu na słowo bo sprawdzać nie mam zamiaru.
Ja tam się nie znam ale może jakieś niespodziewane podmuchy albo wiry powietrzne i inne chujemuje to nie występują?
 
1702066140389.jpeg
 
No bo oto właśnie chodzi w tych sportach ekstremalnych... adrenalina hard level
Jasne ale z kolei jak pisałem on się boi szybkiej jazdy samochodem. W zeszłym roku lecieliśmy do Wawy na koncert. Normalny łuk na drodze 92 który znam i wchodzę w niego 190 i wychodzę prawie 220 to stwierdził że prawie się zesrał że strachu. I mówimy tutaj o samochodzie przygotowanym do takich zabaw. Chyba miał za dużo adrenaliny w tym momencie...
ale koniec końców nie popuścił.
 
Jasne ale z kolei jak pisałem on się boi szybkiej jazdy samochodem. W zeszłym roku lecieliśmy do Wawy na koncert. Normalny łuk na drodze 92 który znam i wchodzę w niego 190 i wychodzę prawie 220 to stwierdził że prawie się zesrał że strachu. I mówimy tutaj o samochodzie przygotowanym do takich zabaw. Chyba miał za dużo adrenaliny w tym momencie...
ale koniec końców nie popuścił.
ludzie są pojebani :fjedzia:
może trauma czy coś
 
Back
Top