Tanio skóry nie sprzedam

1700056440963.png
 
A może tylko ściemniała, bo w końcu nie była pod wariografem, ale te jej szybkie odpowiedzi... i te brwi... :confused:
Pewnie pracuje w CIA :lol:
No trochę wygląda na staged ale przecież są tacy ludzie, widuję tego sporo
coś musi być w tym żarciu, wodzie, w całej tej chemii
a może to tylko działanie psychologicznej manipulacji, która trwa od dziesięcioleci?
to jest tak gruby, jawny ostatnio i nietykany problem że ja pierdolę, a nikt oficjalnie nie podnosi tematu
mierzona średnia iq spada już od ponad 60 lat rokrocznie
można by pisać i pisać, ja już jestem zmęczony tym co się dzieje i nawet nie chce się dyskutować, szczególnie z tą "wybitną" częścią naszego społeczeństwa
 
No trochę wygląda na staged ale przecież są tacy ludzie, widuję tego sporo
coś musi być w tym żarciu, wodzie, w całej tej chemii
a może to tylko działanie psychologicznej manipulacji, która trwa od dziesięcioleci?
to jest tak gruby, jawny ostatnio i nietykany problem że ja pierdolę, a nikt oficjalnie nie podnosi tematu
mierzona średnia iq spada już od ponad 60 lat rokrocznie
można by pisać i pisać, ja już jestem zmęczony tym co się dzieje i nawet nie chce się dyskutować, szczególnie z tą "wybitną" częścią naszego społeczeństwa
Bo teraz ludzie co raz mniej muszą też myśleć... maszyny, elektronika dostosowana z coraz prostszą obsługą (dawne PC), smartfony już u małych dzieci nie umiejących jeszcze czytać z wieloma aparatami a nie z 1 i wieloma funkcjami.
Firmy muszą pisać debilne ostrzegawcze ulotki do towarów czego nie należy robić. Film "Idiokracja" (2006) coraz bardziej na czasie niestety, bo teraz można mieć IQ grubo poniżej poziomu a zarabiać wielką kasę dzięki tupetowi i braku zahamowań, czego dobrym przykładem są wszelakie reality show, patostreamy, czy teraz freakfighty. :boss:
 
Back
Top