Tanio skóry nie sprzedam

1329114073_by_krokodyle1994_500.jpg
 
Nie wiem czy taki temat juz byl,czy zakladac nowy watek:Jakie jest Wasze zdanie na temat babeczek w sportach walki.Wedlug mnie to jakies straszne nieporozumienie!!!
 
A czemu nieporozumienie? Fajnie popatrzeć jak laski się tłuką. A jak się kulają razem we krwi, to już w ogóle :D
 
Plastrowy, Ty antyfeministo :D


Ja lubie. Niektóre babeczki nie odbiegają zbytnio poziomem sportowym od chłopów. W sw nie patrze, czy jest ładna, czy też pokroju Cyborgowej. Ważne by dała dobrą walkę :)
 
@Sonny No mozna powiedziec ,ze jestem antyfeminista bo wiesz feminizm sie konczy wtedy kiedy to trzeba wniesc kanape na 3 pietro :)
 
Dokladnie. Jeszcze przydałoby się żeby wprowadzili parytety do branży budowlanej, górniczej, hutniczej itd. Wtedy to by było równouprawnienie hehehe...
 
meta, jak to przeczytalem to az sie wkurwilem ze takie cos po swiecie chodzi, ta typke powinni za kudly wyjebac ze sklepu
 
Logika dresa:



Na jednym filmiku chował mordę, by być incognito, a na drugim filmiku już ją pokazał :D



Chyba, ze to była taka głęboka, dresiarska metafora, odnośnie ziomków rozpruwających się na komendzie :P
 
Back
Top