Tanio skóry nie sprzedam

Dziś w "Kropce nad i" Rutkowski stwierdził, że musi porozmawiać z matką dziecka o jej próbie samobójczej, do której miało dojść w areszcie. Detektyw, psycholog... Prawdziwy człowiek renesansu. Czyżby jutro miał nieść trumnę?
 
nie tylko w zomo



25uide0.jpg




fk7dx2.jpg
 
@up
Nie wiem co oni chcą skoro została spisana umowa, widnieją podpisy obu panów to nie widzę problemu :-)
 
Jeśli nie mają ukończonych 13 lat Sąd unieważni taką umowę, bowiem nie posiadają oni zdolności do czynności prawnych! Jeśli zaś wiek ów ukończyli i tak posiadają jedynie ograniczoną zdolność! ;)
 
Nie wiecie moze,co tam sie dzieje u Naszego kochanego Mariuszka???? Trenuje,w Polsce,za granica??? Wiem pytanie moze z tych, "z dupy wysranych" ale ciekawi mnie to. (wogole cos trenuje??)
 
Nie wiecie moze,co tam sie dzieje u Naszego kochanego Mariuszka???? Trenuje,w Polsce,za granica??? Wiem pytanie moze z tych, "z dupy wysranych" ale ciekawi mnie to. (wogole cos trenuje??)


Skoro nic o nim nie słychać, to pewnie zaszył się na Florydzie i coś tam trenuje, ale jakiś oficjalnych info nie widziałem.
 
Z tego co pamiętam miał jakieś swoje sprawy poogarniać w Polsce na poczatku roku a później do Stanów, więc na to wychodzi, że zapierdziela w ATT.
 
Mariuszek 3 tyg temu był w Polsce, wyprawiał urodziny :D
kupił nową fure (Lambo) i do teraz siedzi w USA
 
Back
Top