Tanio skóry nie sprzedam

No dokładnie, na początku wziąłem to za jezioro, ale jak się przyjrzałem dokładniej, okazało się murkiem :P
 
Zwróćcie uwagę na linkę nad murem. To co wygląda jak plaża jest górną częścią muru na która pada światło, a ,,jezioro" to boczna część murku.
 
supermario dobrze prawi. Górna częsc murku jest oświetlona, reszta jest w cieniu. Spróbujcie sobie wyobrazic człowieka ciut większego niż te krzaki po prawej, stojacego dokladnie na środkowej jasnej części murku (czyli robiąca za piasek, za jeziorem). Może to pomoże :D
 
Nidyrydy, nie potrafię :-) próbowałem patrzeć od góry, od dołu, z lewej, z prawej, z 1,5 od monitora, nie widze tam murku
 
no ja tez jakos tam muru nie widze,moze gdybym spojrzal na monitor z lotu ptaka to cos tam bym moze dostrzegl:-)
 
Mi bardzo pomogła ta linka nad murem. Jest słabo widoczna, ale widoczna :) Jest dobrym punktem odniesienia i łaatwiej sobie wyobrazić, że pod nią znajduje się mur.
 
Eh, robicie tak:



1. Klikacie prawym przyciskiem myszy na obrazek, wybieracie • Pokaż obrazek •



2. Wciskacie Ctrl i kręcicie scrollem(taki przewijak pomiędzy lewym a prawy przyciskiem na myszce)



3. Jak nie masz scrolla wciskasz • Ctrl • i • + • wtedy powiększy ci się obrazek



4. Gdy dasz na maksa obrazek, przesuwasz dolny pasek strony maksymalnie w prawą stronę, a boczny pasek(po prawej) na dół.



5. Patrzysz na glebę(leży tam kamień) niepokrytą zielskiem przy murku,



6. Możesz też patrzyć się na murek po lewej stronie obrazka, na murku widać cień drzewa.



7. jeśli nie widzisz murka http://www.optidotum.pl/sprawdz-swoj-wzrok-online/
 
Paczysz na glebę(leży tam kamień) niepokrytą zielskiem przy murku,



Możesz też paczyć się na murek po lewej stronie obrazka, na murku widać cień drzewa.


za dużo kota oglądasz :P
 
Dobra- widze murek:-)



Tę kręcącą się babkę na poprzedniej stronie widzicie, że kręci się raz w jedną, raz drugą stronę w zależności jak sie patrzy..?







Ps. Tu kolejna fota:



33urfpx.jpg
 
Tę kręcącą się babkę na poprzedniej stronie widzicie, że kręci się raz w jedną, raz drugą stronę w zależności jak sie patrzy..?
ona kręci się cały czas w jedną strone, mimo że wydaje się niektórym że mogą sterowac jej ruchem za pomocą sugestii.
Już kiedyś to sprawdzałem i znalazłem wyjaśnienie tego złudzenia :)
 
Ponownie dziś obejrzałem galę UFC on Fuel na Orange Sport. Czemu tutaj piszę ? Za sprawą pana Janisza ;)


Pozytywne jest to, że wspomniał o wywiadzie Tidżeja z Gregiem Jacksonem. Zresztą - nie od dziś wiemy, że pan Andrzej czyta MMARocks. pl :-)


Przy okazji, wynotowałem sobie oto takiego kwiatka: "gdy Sanchez spotyka się z kimś, kto wie, na czym polegają prace ręczne" :-)
 
Back
Top