Tanio skóry nie sprzedam

IMG_20231018_115708.jpg
 
:beczka:

 
Szanowny Panie, jak już Szanowni Panowie @BogdanJanusz @Myshon, celnie zauważyli jestem w trakcie odkurzania archiwum z nową sprzątaczką. I owszem w archiwum jest montowania, ale w innym tego słowa znaczeniu :star wars:
Ja tylko dodam iż dział BHP prosił o przypomnienie iż na zakładzie obowiązuje odzież ochronna każdego członka załogi ponieważ dział księgowości może nie udźwignąć roszczeń alimentacyjnych
 
Ja tylko dodam iż dział BHP prosił o przypomnienie iż na zakładzie obowiązuje odzież ochronna każdego członka załogi ponieważ dział księgowości może nie udźwignąć roszczeń alimentacyjnych
Panie Myszonku z takimi mądrościami, to proszę jechać w podróż po Polsce i dawać wykłady dla nowych w biznesie. Żebyś Pan starego prywaciarza pouczał... świat się stacza.
 
Ja tylko dodam iż dział BHP prosił o przypomnienie iż na zakładzie obowiązuje odzież ochronna każdego członka załogi ponieważ dział księgowości może nie udźwignąć roszczeń alimentacyjnych
U nas BHP oznacza bieda haracze i potrącenia z wypłaty oczywiście chociaż wózkiem też sie zdarza bo u nas jeżdżą bez uprawnień
 
Back
Top