Tanio skóry nie sprzedam

Ja Dk
Code:
aczem, praktycznie zawsze DPS
ów zostawiam z tyłu. Jak jest dobry healer to wtedy dopiero jest zabawa, zbieram spore aggro, i jazda.:-). Recount wówczas szaleje hehe.
 
2aee7e78ce39d966c9c843c4bea62942.gif








Musiałem. :)
 
Na pewno nie wykorzystywałbym zdrowego murzyna w taki sposób, jest milion lepszych sposobów. (żarcik) :D
 
76119.jpg


"Krytyka polityki rządu w stosunku do społeczeństwa" - pod takim hasłem przeszła ulicami Warszawy manifestacja... 5 kibiców. Dlaczego szło 5 jeśli wcześniej portestowało 2-3 tysiące pod stadionem Legii?



Kibice Legii Warszawa spotkali się, aby zamanifestować swój protest przeciwko odwołaniu meczu na Stadionie Narodowym o Super Puchar między Wisłą, a Legią. Policja zmobilizowała duże siły, ponoć dlatego, że mieli pojawić się w Warszawie również kibice krakowskiej Wisły. Po godzinie 16.00 fani stołecznej drużyny zaczęli gromadzić się pod stadionem Legii, później wybuchom petard i rac towarzyszyły antyrządowe okrzyki.



Lider kibiców Legii Piotr Staruchowicz zawny "Staruchem": - Na ten mecz nie pójdzimy, bo okazało się, że go nie ma. Ogłosił następnie, że kibice... mają się rozejść do domów i tylko grupa pięciu osób, wraz z nim, przejdzie ulicami miasta pod Stadion Narodowy. - Oni kpią z nas, my zakpimy z nich • mówił "Staruch". Tak więc kilku kibiców przeszło w stronę Stadionu Narodowego w eskorcie radiowozów policji. Całą akcję miało zabezpieczać ponoć 5 tys. policjantów. Przed Stadionem Narodowym szefowie Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa ogłosili oficjalne zakończenie manifestacji, która zgłoszona była w warszawskim Ratuszu pod hasłem "Krytyka polityki rządu w stosunku do społeczeństwa".


Źródło: fronda.pl
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Jeosb5k2yXI



Pamiętacie hardcoreowoą dziewczynkę? Ma konkurencje :)
 
"możliwe takie omdlenie, czy to fake? " możliwe, ale wątpię, że tak szybko, chociaż kto go tam wie. Jak się śmiejesz to pracuję ileś set mięśni, był przypadek, że koleś umarł ze śmiechu bo dostał wylewu czy tam zawału czy coś - ale to skrajny przypadek i to trwało pare godzin.
 
Wrzucałem filmik z jutjuba w którym gość zacina za mocnego bucha i się nie ogarnia podziwiając swoją podłogę to może nie być fake
 
http://www.google.pl/search?tbm=isch&hl=pl&source=hp&biw=1680&bih=965&q=take+him&gbv=2&oq=take+him&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=3&gs_upl=2734l4307l0l4340l9l9l0l1l1l0l211l647l5.2.1l8l0







wyniki wpisania w google frazy "take him". Brock Lesnar i ... dwa zdjęcia dalej niespodzianka :)
 
Back
Top