Tanio skóry nie sprzedam

4c6cc351468b0aecdc6a66c185f098c7.jpg
 
Ta wiem, przeszedłem i regin of chaos i The frozen throne, nawet mam oryginałki, bo miałem zjeba na punkcie tej gry i w sumie mam dalej. Mimo wszystko jak dla mnie najlepszy klimat był w podstawce WoWa, to było coś, no może jeszcze Tbc jeszcze w miare, później się troche posypało, ale mimo wszystko po tylu latach grania nie jestem w stanie przerwać przygody z Wowem, na dłużej :)
 
A ja raz na pół roku pogram miesiąc w WoWa, a potem zdaję sobie sprawę, że są ciekawsze rzeczy do roboty i to rzucam w cholerę. :)
 
ja kupuję gry tylko Blizzarda ;)



Zawsze zaistalowane WC (ale tylko dla Doty) i SC2 (gram weekendowo) :)







w wowie - shattered halls (DK - 81 i Pala 60) i coś na burning legionie zacząłem robić.
 
Blizz wymiata jeśli chodzi o tę sferę gier komputerowych, od czasu RoC i TFT nie grałem w lepsze strategie.
 
Ja Terenas, Burning Legion to praktycznie Polska :-), Ja mam Taurena warka w tanku i uwielbiam tankować.
 
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/1743e57dd9a1eaff738d7f5b90f1e868.gif?1329051151
 
Mam jeszcze DK w tanku i muszę stwierdzić, że o wiele łatwiej się tankuje DK niż Warkiem, ale zdecydowanie wole tankować Warkiem. DK mam na Chromagusie.
 
ja mam bloody dk i paladyna. W sumie lepiej mi się palkiem tankuje, ale za to dk zadaje przy okazji spore obrażenia.
 
Back
Top