Tanio skóry nie sprzedam

Hang, z jednej strony masz racje, ale jednak po tych krotkich wywiadach da sie zauwazyc, ze blyskotliwoscia ta Pani nie grzeszy. Moze rzeczywiscie brakuje jej oglady i doswiadczenia, ale moje pierwsze wrazenie - sluszne lub mniej - jedyne kryterium jakie musiala spelnic to ogolna prezencja i naiwny usmieszek. Chociaz w sumie czego innego oczekiwac po takich wywiadach, moze takie bylo zamierzenie.
 
@raph



Stary, pomyśl co to w ogóle za gówno tworzą, że wysyłają niedoświadczoną (na moje oko) babkę z portalu o piłce nożnej na konferencję MMA by pytać przypadkowych kolesi kto jest ich ulubioną zagraniczną drużyną i czy kibicują Barcelonie czy Realowi. No bez jaj. Jeżeli nie zrobili tego właśnie po to by owa kobitka łapneła doświadczenie i obycie, a liczyli na wartościowe wypowiedzi i dobry materiał to tylko współczuje (kiedyś zaglądałem na ten serwis, ale dałem sobie spokój - słabizna).
 
no widac treningi u Mirka nie poszly w las. Koksu natomiast chyba pod okiem Chaela trenowal - podobno tez z Brockiem sparowal.







ten gosciu jest fenomenalny:
 
Ten typ jest genialny, :-)







407103_10150615010262652_613167651_11074351_1463197902_n.jpg




378573_10150572254367652_613167651_10889254_352683196_n.jpg
 
Seven, w prawym rogu pola tekstowego masz strzałkę, prawdopodobnie kliknąłeś na nią, więc zniknął pasek. Kliknij na nią ponownie - pojawi się jak sądzę ;)
 
hah laska może nie jest głupia bo tego nie da sie stwierdzic ale widać że na piłce to ona sie zna jak ja na łyżwiarstwie ;)
 
Wałcz to nie tylko obozy Berserkerów, Ankosu i Mighty Bulls. To także elita polskich sił zbrojnych --> 34:56
 
- jakie sa szanse Polski na euro?



- nie interesuje sie pilka nozna..



- a jaka jest Twoja ulubiona druzyna?



- nie interesuje sie pilka nozna....



- to moze powiesz jaka druzyne nosisz w sercu, taka co lubisz ogladac?







HAHAHAHAHAHA
 
The scale of the Universe



Wymiata.







http://images.4channel.org/f/src/589217_scale_of_universe_enhanced.swf
 
Back
Top