Tanio skóry nie sprzedam

IMG-20231006-WA0006.jpg
 
Z kogutem piękna historia, przypaletal się jakiś od sąsiadów i atakował kury mojej prababci. Mój kuzyn wziął łopatę i jak mu pierdolnął, to nie dość że skurwiel wbił się w boczną blachę garażu, to jeszcze łeb mu odpadł xD
Przeżył?
 
100% Korwin, czyli jak się wyjebać o próg nawet do niego nie podchodząc :D tym razem nie musiał się zbytnio wysilać z kontrowersją :DC:
Korwin-Mikke: "Grono zaślinionych staruchów w sejmie..."
powiedział młody poseł co skończył studia... 56 lat temu :confused:
A po wyborach będzie miał zaledwie 81 lat:facepalm: (3 tygodnie starszy niż inny młodzieniec Joe Biden):hi: i pewnie będzie najstarszym w parlamencie :boss:
 
Ja pierdole, niech w końcu tego Ozjasza się pozbędą albo niech spełni się przepowiednia, że oczy się nam otworzą jak mu się zamkną.

Od 10 lat już nie robi nic więcej, niż tylko wkurwia. Kiedyś przynajmniej miał celne obserwacje i riposty, pomimo tych wszystkich kontrowersji i głupot które pierdolił. Teraz tylko wkurwia i działa na szkodę prawicowego środowiska.
 
Ja pierdole, niech w końcu tego Ozjasza się pozbędą albo niech spełni się przepowiednia, że oczy się nam otworzą jak mu się zamkną.

Od 10 lat już nie robi nic więcej, niż tylko wkurwia. Kiedyś przynajmniej miał celne obserwacje i riposty, pomimo tych wszystkich kontrowersji i głupot które pierdolił. Teraz tylko wkurwia i działa na szkodę prawicowego środowiska.
Janusz Wkurwił-Mikke
:werdum:
 
Ja pierdole, niech w końcu tego Ozjasza się pozbędą albo niech spełni się przepowiednia, że oczy się nam otworzą jak mu się zamkną.

Od 10 lat już nie robi nic więcej, niż tylko wkurwia. Kiedyś przynajmniej miał celne obserwacje i riposty, pomimo tych wszystkich kontrowersji i głupot które pierdolił. Teraz tylko wkurwia i działa na szkodę prawicowego środowiska.
Naprawdę jest taka przepowiednia?
 
Back
Top