Tanio skóry nie sprzedam


1695406630452.png
 
Ostatnio przypomniałem sobie o programie w którym gość chciał tanio sprzedać skórę, może kogoś to zainteresuje bo facet to debil tak samo jak ten który wymyślił ten cały cyrk.

A więc chłop miał dać się dosłownie zeżreć żywcem przez Anakondę, mieli znaleźć ponad 7 metrowy okaz ale się nie udało więc wypożyczyli z niewoli osobnika o długości 6,1m. Facet miał mieć na sobie specjalny kostium który chronił by go przed zmiażdżeniem ale te kalesony nie posiadały rękawów, no kurna pogratulować inteligencji, IQ Najmana :deniroclap:

Oblali typa świńską krwią po czym prowokowali męcząc zwierzę, boa dupczyciel złapał zasrańca i owinął po czym kretyn się skapnął że krew mu odpływa z ramienia a kości zaraz się pogruchotają i musieli go ratować :płacz:
Nie wiem co z tym gościem ale patrząc na jego wyczyny to możliwe że pojechał na Safari obwieszony kiełbasą śląską i wędzonka i został opierdolony przez hieny

Ludzka głupota nie zna granic, gdyby ktoś chciał zobaczyć to pewnie znajdzie
1695408906873.jpeg
 
Ostatnio przypomniałem sobie o programie w którym gość chciał tanio sprzedać skórę, może kogoś to zainteresuje bo facet to debil tak samo jak ten który wymyślił ten cały cyrk.

A więc chłop miał dać się dosłownie zeżreć żywcem przez Anakondę, mieli znaleźć ponad 7 metrowy okaz ale się nie udało więc wypożyczyli z niewoli osobnika o długości 6,1m. Facet miał mieć na sobie specjalny kostium który chronił by go przed zmiażdżeniem ale te kalesony nie posiadały rękawów, no kurna pogratulować inteligencji, IQ Najmana :deniroclap:

Oblali typa świńską krwią po czym prowokowali męcząc zwierzę, boa dupczyciel złapał zasrańca i owinął po czym kretyn się skapnął że krew mu odpływa z ramienia a kości zaraz się pogruchotają i musieli go ratować :płacz:
Nie wiem co z tym gościem ale patrząc na jego wyczyny to możliwe że pojechał na Safari obwieszony kiełbasą śląską i wędzonka i został opierdolony przez hieny

Ludzka głupota nie zna granic, gdyby ktoś chciał zobaczyć to pewnie znajdzie
View attachment 78614
Co to za leszcz? @Drzewo to by tego zaskrońca udusił jak kotleta. :matt:
 
Nowi pracownicy płacą za możliwość pracy w zakładzie?
:werdum:

Edit znam taką firmę w której robole chodzili do kierowników z podarkami żeby mogli przyjść na nadgodziny, poważnie
:iamdone:
To ja znałem grubego spermiarza który wydał na kierowniczkę większość oszczędności bo myślał że zarucha a to go dla beki urabiała a przy końcu umowy powiedziała mu że nie przedłuży i dobrze to fałszywy judasz był co wszystkich sprzedawał swojemu obiektowi westchnień który na koniec go kopnął w dupe :jarolaugh:
To jest dopiero karma

Edit. Chodziło o to że ta lampucera była fest służbistka i chciała się podlizać głównemu kierownikowi więc chciała mieć nawet uszy w dupie ale nikt nie był takim podczłowiekiem żeby się zgodzić jej donosić a ten jebany przegryw cwaniaczek pierdolony dał się jej wydymać bez mydła i jeszcze mu na koniec z pysk napluła, taki obraz spierniczy :juanlaugh:
 
Last edited:
Back
Top