Tanio skóry nie sprzedam

Krzaka na chacie przyłapali

1694875388005.png
 
Ale że ty Brutusie... :hi:
będąc jednym z najbardziej tu aktywnych pod tym tematem :bye::wink:
:roberteyeblinking:
Freaków niestety nie oglądam i mało komentuję chyba że "zawalczą" jacyś sportowcy z innych dyscyplin jak Lisek, Świerszczu, Fonfara itp. A w dziale np. Sport gdy sporo nawet wrzucałem newsów, to był taki głos wołającego na puszczy...
:travolta:
Ale trochę kolega ma rację bo przez to zaniedbałem ostatnio dział Kobiety 18+...
cały tydzień bez wrzutki i dział stanął :confused::lol:
Na pocieszenie mam jeszcze kilka zaległych memów tutaj do wrzucenia i pewnie zrobię sobie tutaj przerwę, a kolega kiedy też tak zrobi... :wink: bo w końcu ktoś musi prowadzić tę kampanię bo kolega @Jeff chyba już nie wyrabia z tym :boss:
Panie Kassiszku drogi, ja nie mam tyle czasu by wrzucać co 15 minut fikuśnie fotunie czy inne memunie, ja teraz muszę dopilnować, by nie uznać reklamacji naszych widelców, bo według klienta łamały się przy mocniejszym nacisku na kotleta. A co do Pana @BogdanJanusz, to Boguś obecnie nam ogarnia otwarcie montowni w Turcji, więc bardzo proszę o zachowanie dobrych manier.

Bajo jajo.
 
Jakich dup? Przecież to jajko jest, z otworkiem jak cipka ::fu::

Są też z otworkiem jak dupa, ale to trzeba być już strasznym perwersem, a ja jestem klasyczny perwers, a właściwie może bardziej fetyszysta:corn:

Poza tym sztuczna to dodatek do normalnej, a w dodatku jak normalna jest w pobliżu a ja planuję testy sztucznej, to z miejsca się interesuje plus odpala zazdrość :juanlaugh:

W sumie muszę trzymać na podorędziu i w razie protestów czy wymówek zagram kartą sztucznej cipki, ciekawe... :deniro:

Dzięki za pomoc mordo :waldeklaugh:
Czasami to chyba już lepiej taka sztuczna niż prawdziwa, ale za to plastik fantastic... z OF :confused: :facepalm::awesome::dismay:
:benny:
0233~2.jpg

0232~2.jpg

Lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy na świecie...
Twoja d...
:juanlaugh::waldeklaugh::jarolaugh:
 
Back
Top