Tanio skóry nie sprzedam

1690649341318.jpeg
 
@Bezimienny a Ty co sadzisz o naszych dziennikarzach?


to samo co Niewolski chociaż niezły z niego pokemon :korwinlaugh:

Ja już kilka razy mówiłem: biorę bezdomnego z parku, daje mu 3 miesiące, przedstawiam podstawowe argumenty za socjalizmem/liberalizmem, daje do nauczenia z 300 cytatów i ten człowiek brzmiałby ciekawiej niż jeden polski dziennikarz a nawet może do telewizji śniadaniowej albo tych kanałów youtubowych dałoby się go wkręcić jako profesora politologii.
Od Krytyki Politycznej do Najwyższego czasu nędza...

BTW Piotr Tymochowicz kiedyś robił film, gdzie "Jak to się robi" jak można robić zamieszanie w polityce i że takie kariery Dyzmy są możliwe. Pamietam, że to obejrzałem i spróbowałem wplątać się do młodzieżówki partyjnej (nie powiem której bo trochę wstyd xD), ba później nawet jednemu posłowi rozpisywałem jak trochę poirytować innych posłów w programie, a później jak są już rozkojarzeni przez nerwy to jechać cytatami, zmanipulowanymi statystykami. Później pamiętam, że oglądałem ten program w TV i byłem w szoku jak rodzice powiedzieli, że o ten poseł jaki przygotowany i rozsądny. Wtedy postanowiłem, że lepiej jednak trolować ludzi na forach w internecie :roberteyeblinking:

teraz ten poseł jest europosłem
:robertmakeup:
 
Back
Top