Tanio skóry nie sprzedam

5710EED5-C665-43AA-8FEB-C27E5175FA85.jpeg
 
I chuj im na grób, dobrze ze nikogo postronnego nie skrzywdzili. Szkoda tylko strażaków i ratowników, zamiast miec luźną nockę i gadać z kolegami ze zmiany o dupach to musieli z asfaltu skrobać truchła tych głąbów
Pierdolisz bo siedzisz sam w piwnicy i zjadasz własne gile zamiast kupić białko z reflinku @szplin
Szkoda MŁODYCH chłopaków, tutaj wstawiam się jako rodzic, ale… zapierdalali to już są u różala w wychodku.
Niestety, sprokurował to również ten najebus co sobie skrócił ‚przejście’.
Wina obopólna. Można się rozejść.
Btw. Czym jechali? Bo ze zdjęć średnio da się rozczytac :p
 
Pierdolisz bo siedzisz sam w piwnicy i zjadasz własne gile zamiast kupić białko z reflinku @szplin
Szkoda MŁODYCH chłopaków, tutaj wstawiam się jako rodzic, ale… zapierdalali to już są u różala w wychodku.
Niestety, sprokurował to również ten najebus co sobie skrócił ‚przejście’.
Wina obopólna. Można się rozejść.
Btw. Czym jechali? Bo ze zdjęć średnio da się rozczytac :p
Wiesz po co są ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym?
Równie dobrze mógł tę krzyżówkę rowerzysta pokonywać tym pasem co oni
 
Pierdolisz bo siedzisz sam w piwnicy i zjadasz własne gile zamiast kupić białko z reflinku @szplin
Szkoda MŁODYCH chłopaków, tutaj wstawiam się jako rodzic, ale… zapierdalali to już są u różala w wychodku.
Niestety, sprokurował to również ten najebus co sobie skrócił ‚przejście’.
Wina obopólna. Można się rozejść.
Btw. Czym jechali? Bo ze zdjęć średnio da się rozczytac :p
megane rs
ytuhyet.JPG
 
Last edited:
Pierdolisz bo siedzisz sam w piwnicy i zjadasz własne gile zamiast kupić białko z reflinku @szplin
Szkoda MŁODYCH chłopaków, tutaj wstawiam się jako rodzic, ale… zapierdalali to już są u różala w wychodku.
Niestety, sprokurował to również ten najebus co sobie skrócił ‚przejście’.
Wina obopólna. Można się rozejść.
Btw. Czym jechali? Bo ze zdjęć średnio da się rozczytac :p
Powtarzam, chuj z nimi
 
Tego to akurat nie rozumiem. Jaka wojna pokoleń? Sam jestem boomerem (i jestem z tego dumny) a wielu znajomych i klientów mam naście lat młodszych. Z nikim nie muszę wojować.
Chyba że nie chodzi o wiek tylko spierdolone poglądy wyssane z niemniej spierdolonych źródeł. Tyle że nie znam osobiście takich dzbanów, lewacko tęczowych mediów nie czytam, Onetu propagującego kurewstwo nie przeglądam to i nie mam z kim walczyć. Kwestia wyboru otoczenia a nie wieku.

No właśnie chodzi o to... że Ci co są poza Twoim otoczeniem zdecydują za Ciebie jakie Twoje otoczenie będzie za kilkanaście lat, a Twoich dzieci już zaraz.. I to jest najbardziej przerażające.
 
No właśnie chodzi o to... że Ci co są poza Twoim otoczeniem zdecydują za Ciebie jakie Twoje otoczenie będzie za kilkanaście lat, a Twoich dzieci już zaraz.. I to jest najbardziej przerażające.
Ci co są poza twoim otoczeniem decydują o tym co będzie w przyszłości, manipulując przeszłością i ograniczając twoja teraźniejszość, Kapiszi?!
 
Pierdolisz bo siedzisz sam w piwnicy i zjadasz własne gile zamiast kupić białko z reflinku @szplin
Szkoda MŁODYCH chłopaków, tutaj wstawiam się jako rodzic, ale… zapierdalali to już są u różala w wychodku.
Niestety, sprokurował to również ten najebus co sobie skrócił ‚przejście’.
Wina obopólna. Można się rozejść.
Btw. Czym jechali? Bo ze zdjęć średnio da się rozczytac :p
Tego "najebusa" to chuja widzieli, wpierdolili się w remontowana ulice.
20230716_063221.jpg


Nie ma obrony dla takich zjebow.

 
Last edited:
Albo ostatnia moda na filmy z Bernatowiczem, poznałem jego osobę w filmiku jakieś 2 dni temu i wytrzymałem kurwa paręnaście minut. A ludzie w komentarzach zachwyceni, ja pierdolę, idiokracja postępuje tak szybko, że właściwie już nastąpiła, jest w swoim prime. Co będzie dalej
 
11 dni nie wchodziłem w ten temat i 20 stron zdążyliście nawalić. Teraz pół dnia potrzebuje żeby to nadgonić.
Byłem kiedyś na paru innych forach w różnych tematykach ale wszystkie praktycznie umarły. Obecnie zaglądam tylko na Cohones więc nie bardzo wiem jak jest na innych. Ale mam wrażenie, że Cohones to najbardziej żywe forum w pl.

Sorry za offtop.
 
11 dni nie wchodziłem w ten temat i 20 stron zdążyliście nawalić. Teraz pół dnia potrzebuje żeby to nadgonić.
Byłem kiedyś na paru innych forach w różnych tematykach ale wszystkie praktycznie umarły. Obecnie zaglądam tylko na Cohones więc nie bardzo wiem jak jest na innych. Ale mam wrażenie, że Cohones to najbardziej żywe forum w pl.

Sorry za offtop.
Tak.
 
11 dni nie wchodziłem w ten temat i 20 stron zdążyliście nawalić. Teraz pół dnia potrzebuje żeby to nadgonić.
Byłem kiedyś na paru innych forach w różnych tematykach ale wszystkie praktycznie umarły. Obecnie zaglądam tylko na Cohones więc nie bardzo wiem jak jest na innych. Ale mam wrażenie, że Cohones to najbardziej żywe forum w pl.

Sorry za offtop.
A na co komu inne fora jak tutaj znajdują się najwięksi eksperci w swoich dziedzinach, jakich posiada nasza matka ziemia Polska
 
Mi tylko chodziło, że szkoda młodego życia. A że sami sobie ‚zapracowali’ na smierć to swoją drogą.

Miłego dzionka :beer:
Przepraszam, za moja niezbyt kulturalna wypowiedź, która nijak pasuje do tutejszego grona osób. Zrzucam to na garb ciężkiej soboty i wczesnej pory w niedzielny poranek.
:beer:
 
Back
Top