Tanio skóry nie sprzedam

fvxS7P2OgSWbbTLX.jpg
"Ty to dobra jesteś jak twoja mamusia i siostrunia pierdolnięta"
 
Kolejny atencyjny śmieć który by chciał żeby mu przepisywać Xanaxy, ostatnio na skrajnie lewackim kanale 7 metrów pod ziemią słuchałem opowiadanie Juleczki która była w szpitalu psychiatrycznym uwaga 11 razy, samo to daje do myślenia że z takim człowiekiem jest coś nie tak ale nie przez to że faktycznie ma jakieś choroby psychiczne tylko sam sobie sam je wymyśla z dupy żeby się poczuć akceptowanym wśród takich samych atencjuszy i zwrócić na siebie uwagę.

Mam dobrego kolegę którego wychowywali dziadkowie bo stary wyszedł po fajki i nie wrócił, kiedy dowiedział się że zmarł mu dziadek dostał ostrego ataku paniki i hiperwentylacyji a jak już raz takie coś dostaniesz to będzie się to za Tobą ciągnęło póki nie będziesz tego leczyć. Diagnoza zaburzenia kompulsyjno-obsesyjne, nerwica i coś tam jeszcze. W środku nocy potrafił dzwonić żeby przyjechać z nim posiedzieć bo się bał że jak pójdzie spać to już się nie obudzi jak właśnie jego dziadek więc przyjeżdżałem i siedziałem z nim mimo że na rano miałem do roboty ale jak przyjeżdżałem to starałem się rozmawiać z nim o przeróżnych tematach żeby nie myślał o tym co się stało, graliśmy też na konsoli, oglądaliśmy WWE bo lubi itp.
Ostry atak paniki ma podobne objawy jak zawał więc bardzo często ludzie to mylą i jak jadą na pogotowie zrobić EKG okazuje sie że serce bije normalnie a myślą że umierają.

Poznałem go w mojej pierwszej pracy w Polsce, byłem na jego ślubie a 2 tygodnie temu urodziło mu się dziecko.
Nadal bierze leki i jak mówi najlepsza terapia to połknąć tabletkę, zapomnieć że cokolwiek się łykało i się czymś zająć, obojętnie czym a najlepiej czymś produktywnym.

Chciałem tylko Wam powiedzieć że ludzie którzy naprawdę mają problemy nie muszą sie tym chwalić na prawo i lewo jak zjebane Juleczki i pizdy LPG żeby sie przypodobać innym zjebom a tak naprawdę żadnych prawdziwych objawów nie mają prócz zjebanych poglądów tylko starają się z takiej sytuacji wyjść i żyć normalnie bo opisana przezemnie sytuacja może spotkać każdego bo czasem takie problemy potrafi wywołać jedna sytuacja która trwa dosłownie chwile.

Gardzę takimi ścierwami i już ciśnienie mi podskoczyło
 
Back
Top