Tanio skóry nie sprzedam

nzCDArD.jpg



nSrIzAZ.jpg



Ks8zBqu.jpg



yB3CrXk.jpg



d2GadNB.jpg




bwNEHU5.jpg


omSCcI0.jpg




2Fuxgpx.jpg
 
To ja też mam na to czas. :cool: spokojnie
Nie zrozumiałeś. Nic ci nie dają te komentarze, nie są widziane w statystykach, bo one liczą tylko ruch poza cohones od czasu odpięcia cohones od reszty. To pisanie tylko zaśmieca forum i będziesz szedł w ignora. Co kto lubi.
 
Ej dobra, bo ja cały czas myślałem, że to jakaś przeróbka. W sensie nie chodi mi o spidermana tylko o jej ryj. Ona tak naprawdę wygląda? I to jest jakaś duża produkcja?
To jest mała syrenka w wersji disneyowskiej i tak, ma gębę jakby ktoś w dzieciństwie wsadził ją do imadła, zakręcił i tak zostawił. Swoją drogą ja się dziwie tym aktorom że im nie wstyd grać w tych produkacjach z myślą że są tam tylko i wyłącznie przez kolor skóry.
 
To jest mała syrenka w wersji disneyowskiej i tak, ma gębę jakby ktoś w dzieciństwie wsadził ją do imadła, zakręcił i tak zostawił. Swoją drogą ja się dziwie tym aktorom że im nie wstyd grać w tych produkacjach z myślą że są tam tylko i wyłącznie przez kolor skóry.
Ja nadal czekam czy Disney będzie miał jaja i się za księgę dżungli zabierze w ten sam sposób
 
Back
Top