Tanio skóry nie sprzedam

Pan Łuka wspominał, że ma być wzniowenie książki o jego treningach itp, o ile dobrze pamiętam to On w trójboju startował. Nie ukrywam, że z chęcią bym przeczytał.
Ja jesli chodzi o trening siłowy wprowadziłem już idealny plan pod siebie i nie zmieniłbym nic ale pewnie przyjemnie by się czytało. Na siłownie nie chodzę bo mój brat zagorzały fan siłowni to w domu mam pokój przerobiony na taką domowa siłownie. Kiedyś całą ekipa przychodziła na treningi, teraz już ekipa się wykruszyła. Mamy 2 ławki do wyciskania, drążek, ławka rzymska (taka solidna fest z podestem a nie rozpadające się i bujające na wszystkie strony te z allegro), 2 sztangi normalne, 2 łamane, krata, hantelki wyciąg zrobiony no i sporo obciążenia i jakieś tam inne sprzęty mniej istotne.
Edit. Zapomniałbym o stojakach na moje ulubione drugie ulubione ćwiczenie czyli siady (ulubione Top1 4ever to bułgary)
 
Last edited:
received_745086097043150.jpeg

received_1148612722521772.jpeg
 
"Jebać ulane kurwy bez ambicji."
Paris Platynov

U mnie na siłce ćwiczył facet z porażeniem mózgowym, paru chłopaków na wózkach w tym jeden bez nóg. Ja mimo że nie chcieli to wiele razy im pomagałem z wyciągami żeby im było latwiej, a Tomka nawet wyciągałem z wózka i normalnie chłopak bez nóg pizgał klatę!!!
Jak jakieś gimbusy się z nich śmiały to szybko byli dojeżdżani. Na siłce wszyscy są równi, a takie przykłady tylko dodają motywacji że mimo przeciwności robią coś dla siebie.

Do tego wielu seniorów też ciśnie, ale jebane wieloryby mają ciężko, grube kości, tarczyca czy tam 999 innych wymówek.

Obyczaj, co mi przed chwilą wyskoczyło, przypadek? Nie sądzę.. skośne oczy nie śpią :korwinlaugh:

 
lol


Chciała pomodlić się za babcię​

Adwokat nastoletniej Brazylijki podtrzymuje tłumaczenie, według którego dziewczyna została podstępem zmuszona do przemytu narkotyków. Farias miała przylecieć na Bali z myślą o mamie, która niedawno doznała udaru mózgu. Chciała pomodlić się za jej zdrowie w tamtejszych świątyniach, w których mnisi modlą się za chorych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Powiedzieli, że może modlić się w świątyniach, aby prosić o uzdrowienie swojej matki - powiedział adwokat 19-latki.
 
Back
Top