Tanio skóry nie sprzedam

iPl0feuoYYBqWKISaNQWhZgzMay98fJp.jpg
 
Nie tak łatwo to załatwić niestety.
No nie opowiadaj, bardzo łatwo załatwić tylko trzeba mieć jakieś choćby minimalne podstawy (coś reumatycznego choćby - ja mam na zzsk przepisywane) i ogarnąć odpowiedniego specjalistę który patrzy na to pozytywnie lub… znajomego lekarza. Psychiatrzy piszą to na masę :redford:
 
No nie opowiadaj, bardzo łatwo załatwić tylko trzeba mieć jakieś choćby minimalne podstawy (coś reumatycznego choćby - ja mam na zzsk przepisywane) i ogarnąć odpowiedniego specjalistę który patrzy na to pozytywnie lub… znajomego lekarza. Psychiatrzy piszą to na masę :redford:
Ja na plecy nie dostałem :childcry:
Ale to pewnie z racji zawodu.
 

Jacyś grzeczni Ci makaroniarze,że tylko tak się skończyło.Lepsza była identyczna akcja w Anglii swego czasu jak Polka targała jednego z uczestników takiej blokady i darła ryja,żeby wypierdalali,bo ona musi jechać do roboty,czy jakoś tak.

A wracając do tej pokazanej sytuacji to sam nie wiem jakbym się zachował, bo jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem,ale gdyby mi taki buntujący się debil wjebał się z powrotem przed auto to prędzej wyszedł bym z auta i zajebał z buta prosto na ten głupi ryj.
 
Back
Top