Tanio skóry nie sprzedam

Booyak napisał, chciałem zacytować, a tu posta nie ma...Chyba doczytał co chciałem zacytować ze swojego postu ;-) Jeśli to więc wina stroju to zdecydowanie powinno się z tym coś zrobić, a ktoś kto zatwierdził taki utrudniający poruszanie strój powinien beknąć.
Daimon, dokładnie, ale jak oglądasz to sam i na trzeźwo. Tłum pod wpływem emocji i różnych innych czynników takiej, a nie innej grupy reaguje raczej śmiechem. Jednak poparte jest to tym samym powodem, widokiem jakby byli kaleczni, choć nawet pewnie ich "kibole-rywale" się czegoś takiego nie spodziewali co wpływa na zwiększoną reakcję śmiechem. No i stała reguła tłumu jak kilka osób się zacznie śmiać, a dodatkowo w takiej grupie mają pewien autorytet to zaśmieją się zapewne wszyscy, a przynajmniej większość.
 


Na tym zdjęciu widać, że koleś ten waży normalnie 70 kg i jest chudy jak szczapa. Bez tego syntholu by miał rączki rzędu 30 cm i płaską klatę.

fwfw.jpg
 
Booyak napisał, chciałem zacytować, a tu posta nie ma...Chyba doczytał co chciałem zacytować ze swojego postu ;-) Jeśli to więc wina stroju to zdecydowanie powinno się z tym coś zrobić, a ktoś kto zatwierdził taki utrudniający poruszanie strój powinien beknąć.
Daimon, dokładnie, ale jak oglądasz to sam i na trzeźwo. Tłum pod wpływem emocji i różnych innych czynników takiej, a nie innej grupy reaguje raczej śmiechem. Jednak poparte jest to tym samym powodem, widokiem jakby byli kaleczni, choć nawet pewnie ich "kibole-rywale" się czegoś takiego nie spodziewali co wpływa na zwiększoną reakcję śmiechem. No i stała reguła tłumu jak kilka osób się zacznie śmiać, a dodatkowo w takiej grupie mają pewien autorytet to zaśmieją się zapewne wszyscy, a przynajmniej większość.

I tego typu rzeczy budzą we mnie wewnętrznego hitlera.
 
Reguła tłumu? No niestety, czasem to nawet zabawne jest. Stajesz w trzy osoby i patrzysz na dach budynku, a zaraz wokół Ciebie kilka innych osób. Tak to już jest, ludzie czasem działają tak jakby im włączyć/wyłączyć przycisk. No, ale to jest rzecz ludzka, nie ma co się tym przejmować to raczej nie do zmiany póki ludzie nie staną się bardziej inteligentnymi statystycznie istotami ;]

A to, że w tej grupie tyle idiotów to co zrobić...Jeszcze więksi idioci niż grupa kiboli tak naprawdę. Jak kogoś bawi zachowanie takie małolata to ma nieźle porobione pod garem. Takie czasy, internet swoje owoce rodzi ;]
 
Last edited:
To wrzucił @kaczka41 w swoim FB .... .
Kaczak zawsze byłem do ciebie neutralny ale tym komentarzem przeszedłem na stronę twierdzących że jednak jesteś ....
 
Back
Top