Tanio skóry nie sprzedam

ladna i inteligentna, brzydkiej przecie nikt nie wezmie ale fajnie byloby zeby nie była głupia. w dodatku nawet 'stylowa' sie wtedy zmiesci.
 
Przeczytajcie opis zdjęcia ;)



10612819_789453907793799_4132820049381930318_n.png

Ładna, wierna i dobra kucharka :)
 
Tyle lat we Wrocku, a kręcą, gdy odszedł do Lechii :P No, ale od meczu z Niemcami go świat januszy piłkarskich nagle poznał.
eee świat go zna od dawna? Tylko wcześniej wszyscy myśleli, że Mila to taka panienka co biega po boisku i ciągle się przewraca. No chyba, że piszesz o siebie w kontekście januszy.

02_2_Shades_of_Grey.jpg
 
Last edited:
eee świat go zna od dawna? Tylko wcześniej wszyscy myśleli, że Mila to taka panienka co biega po boisku i ciągle się przewraca. No chyba, że piszesz o siebie w kontekście januszy.
Nie czaję i nie wiem kto tak niby myślał, a piszesz, że wszyscy. Raczej większość "niejanuszy" znała jego wartość jak na nasze warunki. Po meczu z Niemcami jednak stał się niemalże celebrytą ;-) Od parunastu lat to był zawodnik z jedną z najlepiej ułożonych lewych nóg ostatnich dekad w Polsce. W lidze się wybijał, nie bez powodu wyjechał do Austrii. No, ale i tak mocno niedoceniany zawsze był, a i kontuzjogenny.
 
Przewracająca się o własne nogi panienka.
Pewnie go wzięli do kadry dlatego by przewracał się w polu karnym i może sędzia gwizdałby karne ;-)
Strzelanie bramek to głównie zadanie napastników jednak. Mila zawsze dobrze wykonywał stałe fragmenty. Potrafił też podać z akcji, taki ktoś to zawsze wartościowa część zespołu nawet jak nie błyszczy z gry za bardzo.
Jego powrót do ligi i gra w Śląsku na prawdę fajnie wyglądała, mózg drużyny. Nie siedział na ławce czy był tylko dodatkiem do zespołu, postawiono na niego jako dyrygenta gry i pokazywał wiele razy dużą wartość. Wiadomo, to "tylko" nasza liga, Bogiem nie jest. W sporcie każdy w końcu ma jakiś mecz życia, pytanie czy to będzie akurat istotny dla historii mecz. Ten był dla wielu ludzi, na czele z kibicami. No i stał się Sebek celebrytą znanym pewnie prawie każdej gospodyni domowej.
 
Dzięki @Born2kill za ten krótki elaborat, moje życie właśnie stało się bogatsze. Wrzucę Ci tu emotę, którą twórca forum zaprojektował specjalnie z myślą o Twoich postach... Masz, czuj się doceniony. :wall:
 
Ja jestem zdania, że jak nie ma lepszego na tą pozycję to niech gra. Czy ma 35 lat czy 20. Byle nie farbowane lisy ;p
ale dla niego nie ma miejsca na boisku obecnie
przy grze z przodu 3-1 mamy skrzydlowych plus lewego i milika zamiennie na srodku, a przy 4-2 mila tez nie bardzo sie nadaje, bo mamy krychowiaka, klicha, maczynskiego
 
Chyba raczej po to ta emota (:wall:) by "obiektywne" osoby miały wskazówkę jak się powinny zachować zanim coś napiszą na forum ;-) Ja napisałem jak to z moim odbiorem Mili wyglądało w jego karierze i tyle. Starałem się być obiektywny, a nie jechać skrajnością, że on tylko się przewracać potrafi jakby to była jego główna cecha jako zawodnika przebijająca wszystkie jego atuty. Na każdym stadionie są "loże szyderców" złożone z jakichś zgredów, którzy obrażają zawodników za byle bzdurę, a gdy zrobią coś dobrego to milczą. Nadawałbyś się, bez obrazy, masz podobne podejście do oceny zawodnika jak widzę ;-) Nie chce mi się kłócić, ani rozdrażniać wzajemnie, więc kończę dyskusję o karierze Mili.

Zawsze były problemy odkąd pamiętam z kimś kto by dobrze rozprowadzał grę w kadrze. Od czasów Piotra Nowaka nikt mi na dobrą sprawę dobrze do tej funkcji nie pasował. Włącznie z Brzęczkiem. No, ale my często gramy dwoma defensywmi niestety. Z trzech od Mata, jak dla mnie żaden nie nadaje się na playmakera, na pewno nie tak jak Mila chociażby. Prędzej już Mierzejewski w formie.
 
Solidny występ w TUFie to czasem więcej niż seria 5 wygranych gdzieś tam w świecie i rekord 5-0. On był w Team Werdum. Jak zwykle najwięcej "ale" jest do rekordów tuf'owców. Zapominając, że oni trochę inną drogą się dostają do UFC ;-)
 
Because he got high...;-)
Ale ogólnie to nie czaję co go aż tak sprowokowało. To już raczej jest damski box, nie zaczepiała rzucając się z łapami.
ponoc sie wkurwil,ze ktos wtargnal na scene,ochrona dala dupy.Nie wiedzial,ze to kobieta po prostu sieknal:lol: chyba za malo byl high :wink:
 
Back
Top