Tanio skóry nie sprzedam

Bał się o życie ;-) Nikt nie lubi bycia zachodzonym od tyłu, a ci którzy mają z tego powodu jakąś traumę tym bardziej ;-)

Mam nadzieję, że Asia jej rzuci ciastkami w twarz na ważeniu ;-)
 
Jebnięty ten Afroman, dobrze widział że uderzył dziewczynę. Jeszcze po tym jak ją trafił, na luzaku nawet trafił z solówką w odpowiednią frazę lol
 
Last edited:
Spektakulatrna ucieczka przed policja
7a9f415bd7e74d418a9e528e15100ed8.gif

:lol:
 
Słyszałem, że w dżungli można zatoczyć kółko nie zachowując kierunku, w którym się powinno zmierzacć, ale kur...na parkingu :D Rozje**ło mnie to. Ciężka ta reklamówka musiała być, takie przeciążenia ;-)
 
@Navalha nie każdy jest fizykiem, lub ma pojęcie o fizyce, żeby mieć wiarygodną wiedzę. Sądzę, że spokojnie znajdzie się co najmniej jeden europejczyk, który stwierdziłby tak samo jak ten pan.
 
@Navalha nie każdy jest fizykiem, lub ma pojęcie o fizyce, żeby mieć wiarygodną wiedzę. Sądzę, że spokojnie znajdzie się co najmniej jeden europejczyk, który stwierdziłby tak samo jak ten pan.
Oczywiście że nie każdy :) Dlatego nie każdy powinien "nauczać" :)
 
@Navalha nie każdy jest fizykiem, lub ma pojęcie o fizyce, żeby mieć wiarygodną wiedzę. Sądzę, że spokojnie znajdzie się co najmniej jeden europejczyk, który stwierdziłby tak samo jak ten pan.
tyle, że to jest jakaś ważna osobistość w świecie arabskim a nie zwyczajny europejczyk :confused:
 
wiem, ze to stare i moze rasistowskie ale jakos mnie rozbawilo w pozytywny sposob, a to dlatego ze ostanio widzialem program o osobach od woelu zbierajacych ziarna kakaowca-nie mieli zielonego pojcia co dalej po skupie sie z ni i dzieje, co sie z nich wytwarza. Dostali tabliczki czekolady i byli dumni ze ich ciezkiej pracy powstaje cos tak cudownego o czego istanieniu nawet nie mieli pojecia.

10985597_895237430520981_8286564216022375444_n.jpg
 
Kasować chujowych jutuberów. A za wrzucenie tego kolesia z Katowic, taki chudy w okularach, powinno się banować.
 
Back
Top